custom-banner

Elektrikári §21,§22, §23

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1200 - 1680 EUR
    výsledná mzda bude dojednaná individuálne na základe Vašich skúseností !!!
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    домовленістю (у найкоротші терміни)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
práca na elektrických zariadeniach nízkeho a vysokého napätia,
zabezpečenie preventívnej údržby elektro zariadení,
zabezpečenie a operatívnej elektroúdržby elektrozariadení pri výrobe,
zabezpečenie elektroúdržby zariadení počas odstávok,
bezpečnosť, zdravie, environment,
špecifikácia dielov a postupov opráv
neustály rozvoj v pracovnom procese

Benefity a ďalšie výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity
ročné prémie
príplatky nad rámec zákona (poobedné, nočná práca, pohotovosť, sviatky)
špeciálne bonusy za dobré pracovné a hospodárske výsledky
peňažné poukážky
príspevok na upevňovanie tímu
príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie (III. pilier)
sociálna podpora
odmeny za inovačné návrhy
odmeny pri pracovných výročiach
zvýhodnená ponuka závodného stravovania
ocenenie darcov krvi
vecný balíček pri odchode na dôchodok
výhody pre bývalých zamestnancov na dôchodku

Rodina
deň plateného voľna pre matky pri príležitosti Dňa matiek
firemný Deň detí
detské letné tábory za zvýhodnené ceny
príspevok na rekreáciu v zahraničí a v závodných chatách
peňažná odmena pri narodení dieťaťa

Športové a kultúrne vyžitie
pravidelné preventívne prehliadky zamerané na rôzne oblasti
firemné športové a kultúrne podujatia
zľavnené vstupy na koncerty, divadelné predstavenia, filmy a rôzne iné kultúrne podujatia
zvýhodnené možnosti športovania v rámci športového klubu MAESTRO
zľava na futbalovú permanentku a skipas

Všeobecne požadované znalosti:

Vzdelanie v odbore : elektroúdržba
Vodičský preukaz : B

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- elektrotechnická vyhláška § 21, §22 alebo §23
- ochota sa učiť a rozvíjať
- skúsenosti v odbore / vítané/

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    Середня освіта без випускних іспитів

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Vitajte v TALENT SOLUTIONS! Sme jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi a patríme medzi TOP 3 personálne spoločnosti na Slovensku. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je TALENT SOLUTIONS tým správnym partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom Slovensku. Na trhu pôsobíme už viac ako 21 rokov.
Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov. Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a našim partnerom talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperitu spoločností.
Naše pobočky na Slovensku poskytujú kompletnú paletu služieb, ktorých rozsah upravíme podľa Vašich aktuálnych potrieb. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce. Povesť spoločnosti a jej dobré meno sú pre nás zaväzujúce: podnikanie v súlade s platnou legislatívou je pre nás samozrejmosťou.
Naším cieľom je poskytovať Vám komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov a flexibilne riešiť Vaše potreby. Kvalita našich služieb je garantovaná certifikátom ISO 9002.
TALENT SOLUTIONS hľadá svojim kandidátom uplatnenie šité na mieru. Máme potrebné schopnosti a vedomosti na vyvíjanie stratégií na najvyššej úrovni v oblasti ľudských zdrojov.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnanie na dobu určitú

Kontaktné údaje:

Marcela Fabšíková
Einsteinova 19, Bratislava, 85101, Словацька республіка

Iné možnosti práce