Zmenový elektrikár §22, Turňa nad Bodvou

  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1050 EUR
    od 1 050€ základná mzda + 12% ročná mesačná dosiahnuteľná variabilná zložka + 13.plat + ďalšie príplatky nad rámec zákona (uvedená mzda je minimálna možná na tejto pozícii a môže byť vyššia v závislosti od skúseností uchádzača)
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    домовленістю (у найкоротші терміни)

Do nášho cementového závodu hľadáme šikovného elektrikára, ktorého si vieme samozrejme zaučiť na našu technológiu.

Ide o 24/7 prevádzku, 12 hodinové pracovné zmeny (denná, nočná).

Tvojou náplňou práce bude nasledovné:

  • Obsluhovať výrobné zariadenia (stroje), kontrolovať ich stav a funkčnosť v súlade s pokynmi vedúceho zmeny a operátora, dodržujúc technologické postupy, interné predpisy a platnú legislatívu a zároveň realizovať menšie opravy na zariadení počas zmeny.
  • Odoberať vzorky materiálov ku kontrole kvality podľa harmonogramu príp. požiadaviek operátora alebo vedúceho zmeny.
  • Viesť dokumentáciu o stave technických zariadení, neodkladne hlásiť závady s cieľom zabezpečiť plynulý chod prevádzky.
  • Dodržiavať BOZP pravidlá a predpisy a upozorňovať na vzniknuté nedostatky v oblasti BOZP.

    Benefity a ďalšie výhody:

    • Variabilná zložka mzdy
    • Fixný 13. plat vyplácaný v dvoch splátkach
    • Príplatky nad rámec zákona
    • Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
    • Dovolenka navyše v zmysle kolektívnej zmluvy
    • Doplatok pri strate príjmu z dôvodu pracovnej neschopnosti
    • Príspevok na stravu nad rámec zákona
    • Príspevok na cestovanie do zamestnania
    • Príspevky pri rôznych životných udalostiach a sociálnu výpomoc v prípade núdze
    • Dni voľna pri špeciálnych udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa,...)
    • Ďalšie nadštandardné benefity pre zamestnancov podľa kolektívnej zmluvy
    • Odborné zaučenie, vzdelávanie a podporu pri Vašom kariérnom rozvoji
    • Spoločenské a športové firemné aktivity

    Všeobecne požadované znalosti:

    • Odborné vzdelanie elektrotechnické
    • prax ako elektrikár vo výrobnej spoločnosti
    • Elektrikárske oprávnenia:
      podľa vyhl. 508/2009 : §22, 123kV, „A, B1“
      podľa vyhl. 51/1978 (banské): §6 nad 1000V - výhodou
    • Schopnosť samostatne riešiť opravy na zložitých zariadeniach
    • Samostatnosť
    • Zodpovednosť
    • Stabilný výkon
    • Tímová spolupráca

    Požiadavky na zamestnanca

    • Minimálne požadované vzdelanie:
      Середня освіта з випускними іспитами

    Informácie o spoločnosti

    Charakteristika spoločnosti:

    Spoločnosť Danucem Slovensko a.s., je súčasťou globálnej skupiny CRH, ktorá patrí k lídrom v oblasti stavebných materiálov. Na Slovensku prevádzkuje dve cementárne, a rovnako aj sieť betonární, kameňolomov či štrkovní. V rámci svojej dcérskej spoločnosti Ecorec vyrába z odpadu alternatívne palivo, v spoločnosti Ferrobeton zasa prefabrikáty, a v rámci svojej dcérskej spoločnosti TransPlus poskytuje aj logistické služby. Je jedným z najvýznamnejších regionálnych zamestnávateľov a vo svojom podnikaní sa riadi princípmi udržateľnosti, a tiež inklúzie a diverzity.

    Oblasť pôsobenia:

    Výroba cementu

    Adresa:

    Danucem Slovensko a.s.
    Rohožník
    90638 Rohožník
    Словацька республіка
    www.danucem.sk

    Kontaktné údaje:

    Alena Prokopovicova

    Iné možnosti práce