Analytik-zástup za MD/RD

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Finančný analytik

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Do nášho tímu hľadáme nového analyticky a logicky zmýšľajúceho človeka, ktorým môžete byť práve VY ! Medzi Vaše zodpovednosti bude patriť: * analyzovanie vstupov z klientskych, ekonomických a procesných dát spoločnosti a konkurentov na trhu * príprava podkladov pre rozhodovanie top manažmentu spoločnosti o strategických iniciatívach * spolupodieľanie sa na tvorbe modelov o správaní klientov, podpora ostatných útvarov v poznaní parametrov a správania klientov, identifikácia trendov nad klientskym portfóliom * vytváranie štatistík, reportov a analýz pre obchodné oddelenie a vedenie spoločnosti * kompletná biznis analýza spojená s predajom produktov a služieb spoločnosti * tvorba prehľadov o kľúčových ukazovateľoch výkonu spoločnosti, predkladanie návrhov ako zlepšovať efektivitu spoločnosti   Čo od Vás očakávame? * skúsenosti na podobnej pozícii * znalosť SQL, MS Excel, skúsenosti s analýzou dát * skúsenosť so systémami typu SAS Enterprise Guide, QlikView - výhodou * ukončené VŠ štúdium v oblasti matematiky, informatiky, štatistiky alebo ekonómie

Ponúkaný plat

1800 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Nespájame svoju identitu len s prácou. Ponúkame spoluprácu v stabilnom tíme, s ktorým sa budete mať o čom baviť. Okrem toho na Vás čakajú:
- odborné školenia ale aj osobnostný rozvoj
- možnosť profesijne sa posúvať
- využiť nadštandardnú zdravotnú starostlivosť a zľavy v sieti lekární
- užiť si benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru a rodinu

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás zaujala naša ponuka, zašlite nám Vás životopis.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

Všeobecne požadované znalosti

Osobnostné predpoklady: zodpovedný prístup chuť učiť sa a stále rozširovať svoje znalosti a skúsenosti analytické schopnosti dobrý time manažment samostatnosť, iniciatívu a schopnosť operatívne riešiť problémy

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno