Sestra - Zubná ambulancia - PLK ProCare Vlčie hrdlo

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Zdravotná sestra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Staňte sa súčasťou tímu, ktorý prispieva k budovaniu pozitívneho vnímania zdravotníctva. Čo bude Vašou náplňou práce: * zabezpečujete komplexnú ošetrovateľskú starostlivosť o pacientov zdravotníckeho zariadenia na základe indikácie lekára a v spolupráci s lekárom * poskytujete odbornú prvú pomoc * vykonávate ošetrovateľské, asistentské a administratívne úkony na základe štúdia a praxou získaných vedomostí   Čo od Vás očakávame: * empatickú komunikáciu * zodpovednosť a dôslednosť * diskrétnosť * samostatnosť i tímového ducha * práca s počítačom

Ponúkaný plat

1050 - 1350 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Nespájame svoju identitu len s prácou. Ponúkame spoluprácu v stabilnej spoločnosti s rodinnou atmosférou. Okrem toho sa možete tešiť na:
- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania – poskytnutie príspevku na vzdelávanie a 5 dní voľna navyše pre vzdelávacie aktivity
- ProCare celoročná zdravotná starostlivosť pre seba a troch členov rodiny
- Dr. Max – zamestnanecká karta
- Multisport karta
- Mesiac zdravia
- Zľavy na kultúrne podujatia
- Mikulášske balíčky
- Vianočné večierky
- Zľava na paušál Telekom
- Príspevok na stravovanie nad rámec zákona
- Jednozmenná pracovná doba 7:00 – 15:30

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám Váš životopis.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Diskrétnosť, samostatnosť, precíznosť a proaktivita, Dôslednosť Flexibilita Empatická komunikácia Proaktívny prístup k práci Rešpekt

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie