Hľadáme skladníkov do automobilového priemysla. Nástupný bonus až 700€! Nová vyššia mzda! Doprava do/z práce zdarma! Príplatky nad rámec zákona!

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1100 - 1500 EUR
    Mesačná mzda od 1100€ brutto s priemernou variabilnou zložkou 15%. Za nadčasy sú extra príplatky. Mzda expanduje aj na základe stupňa vášho zaučenia. Nárok aj na príplatky nad rámec Zákonníka práce. Nástupný bonus vo výške 700€.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    домовленістю (у найкоротші терміни)

Do tímu skladníkov radi privítame zodpovedného skladníka, ktorý má záujem o stabilnú a dlhodobú prácu, dobrých kolegov a práca v sklade ho jednoducho baví.

Predchádzajúca skúsenosť v sklade je vítaná, ak však skúsenosť nemáš pokojne ťa všetko potrebné naučíme.

Aká bude pracovná náplň nášho nového kolegu? My ti ju predstavíme:
- vychystávanie materiálu na výrobné linky podľa výrobných zákaziek,
- podľa potreby zaskladňovanie alebo príprava expedície
- práca so systémom skladovej evidencie

Benefity a ďalšie výhody:

- Nástup do kmeňového stavu spoločnosti
- Zmluva na dobu neurčitú s dlhodobou perspektívou
- Výrobná prevádzka bez sezónnych výkyvov
- Pravidelné/ročné prehodnocovanie miezd
- Motivačný letný bonus a ročný bonus
- Odmena za sprostredkovanie kmeňového zamestnanca vo výške 500€, pre toho kto odporučil a 700€ pre nového zamestnanca
- Bezplatná doprava zo smeru Stará Turá, Nové Mesto n/V, Piešťany, Vrbové a okolité obce
- Čiastočná kompenzácia cestovných nákladov v prípade vlastnej dopravy
- Príplatky nad rámec Zákonníka práce
- Balíček rôznych ďalších zamestnaneckých benefitov (firemné akcie pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov, príspevok pri narodení dieťaťa až 100€, darček pri osobnom a pracovnom jubileu, vianočný darčeky, ovocie pre zamestnancov, vitamínové balíčky a iné)

Informácie pre uchádzača:

V prípade, že ťa zaujala naša pracovná ponuka pošli svoj životopis na mailovú adresu: email .

Ak sa nechceš zdržiavať a chceš prácu získať v priebehu pár minút kontaktuj ma priamo na tel.č. : +421 903 735 074.

Teším sa na našu spoluprácu. :-)

Všeobecne požadované znalosti:

- platné oprávnenie na vedenie vysokozdvižného vozíka je výhodou
- pracovná skúsenosť so systémom skladovej evidencie je vítaná
- predchádzajúca skúsenosť s používaním skenera je výhodou
- zodpovednosť a aktívny prístup k práci
- flexibilita a samostatnosť
- manuálna zručnosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    початкова освіта
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vhodné pre mladistvého:
    Áno