Obsadzujeme poslednú voľnú pozíciu nastavovača výrobných liniek! Čaká ťa letný a zimný bonus až do 500€! Dotovaná doprava a extra príplatky!

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1150 - 1500 EUR
    Mzda sa skladá zo základnej zložky a variabilnej zložky max 160€ mesačne. Finálna výška mzdy sa bude odvíjať od skúseností kandidáta. Každý kandidát od nás dostáva letný a zimný bonus až do výšky 500€!
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    домовленістю (у найкоротші терміни)

Do nášho výrobného tímu hľadáme nového človeka, ktorého hlavnou náplňou práce bude najmä:
• Samostatné nastavovanie strojov a zariadení vo výrobe
• Pretypovanie výroby a výmena nástrojov na strojoch a zariadeniach podľa technickej dokumentácie a noriem
• Korekcie pri rozmerových odchýlkach a príp. nové nastavenia zariadenia pre sériový chod. a nastavenie parametrov pri programovaní stroja
• Spustenie a sledovanie chodu strojov a príp. prerušenie chodu stroja pri poruchách
• Dokumentovanie sériových skúšok a výsledkov meraní ako aj meranie dielov pre dodržanie rozmerov a zabezpečenie kvality
• Rozpoznanie a vyšrotovanie chybných dielov podľa manažmentu chybových procesov
• Samostatné odstránenie porúch v súlade so smernicami, ako aj analyzovanie príčin porúch a vypracovanie reportu porúch

Benefity a ďalšie výhody:

My chceme, aby naši ľudia s nami zostali, preto aj tebe ponúkame tieto benefity:

Finančné príspevky a bonusy
• Letný a zimný bonus po splnení kritérií až do výšky 500 €
• Príplatky za nadčasy a prácu cez víkend a v noci
• Bonus pri pracovnom výročí po odpracovaní 5 rokov
• Finančná odmena za odporučenie známeho
• Finančná odmena za zrealizovaný zlepšovací návrh od 20€ do 20 250€ netto a možnosť získania ďalších odmien v rámci kampaní podnikového zlepšovacieho systému
• Bonus za úspešný rok
• Príspevok na dopravu (do výšky max. 80 Eur/mesiac v závislosti miesta bydliska od sídla spoločnosti)

Nefinančné benefity
• Sociálny program benefit plus – doplnkový príspevok na voľnočasové aktivity a zdravie
• Firemné akcie
• Príjemné, moderné a čisté pracovné prostredie a podporujúca firemná kultúra
• Široké možnosti kariérneho rastu

Vzdelávanie
• Interné jazykové kurzy anglického, nemeckého jazyka a slovenského jazyka
• Odborné školenia na Slovensku
• Školenia zamerané na jemné zručnosti a ľudský rozvoj

Informácie pre uchádzača:

V prípade, že ťa zaujala naša pracovná ponuka pošli svoj životopis na mailovú adresu: email .

Ak sa nechceš zdržiavať a chceš prácu získať v priebehu pár minút kontaktuj ma priamo na tel.č. : +421 903 735 074.

Teším sa na našu spoluprácu. :-)

Všeobecne požadované znalosti:

• technické myslenie a manuálna zručnosť
• SAP základy výhodou
• prax na rovnakej pozícii výhodou
• zodpovedný a precízny prístup k práci

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    початкова освіта
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vhodné pre mladistvého:
    Áno