Pracuj v Bratislave ako vodič VZV! Ubytovanie zabezpečené!

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Devínska Nová Ves
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1157 - 1306 EUR
    - základná hrubá mzda 1156,50 eur
    - mesačné prémie max do 150€
    - 13. plat – 1 plat navyše v priebehu aktuálneho roka

    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    домовленістю (у найкоротші терміни)

Informácie o pracovnom mieste

Tvojou náplňou práce by bolo:
- obsluha, pravidelná kontrola a základná údržba zverených vysokozdvižných vozíkov
- vykladanie a nakladanie materiálu z/na korbu vozidiel
- vychystávanie hotových dielov na základe
- kontrola dokumentácie zásielok materiálu, prípadne zásobníkov
- kontrola identity, poškodenia a znečistenia zásobníkov a ich prípadné vyčistenie od nepotrebných štítkov alebo odpadu
- riešenie odchýlok a nedostatku skladových zásob
- skenovanie paletových štítkov do systému pomocou skeneru a tabletu
- fyzické a systémové zásobovanie výrobných zariadení materiálom podľa FIFO
- fyzická kontrola skladových zásob
- riešenie CMR a vychystávanie tovaru
- vykonávanie fyzických inventúr
- zaškolenie, tréning a zástup kolegov/kolegýň
- plnenie úloh podľa pokynov vedúceho

Benefity a ďalšie výhody:

- stravné lístky v hodnote 5,70 EUR s doplatkom len 1 EUR
- cestovný príspevok za každý odpracovaný deň od 2,20 EUR - 8,80 EUR
- ubytovanie bude preplácané vo väčšej miere z príspevku za DOPRAVU
- odmena za odporúčanie úspešného kandidáta vo výberovom procese
- ovocné dni, pitný režim
- odmena za zlepšovacie návrhy
- jazykové kurzy bezplatne pre zamestnancov (angličtina, nemčina)
- vianočné darčekové poukážky
- multišport karta
- organizácia športovo – zábavných podujatí pre zamestnancov a ich rodiny (Family day, vianočný večierok)

Informácie pre uchádzača:

Ak Vás ponuka zaujala neváhajte a kontaktujte ma hneď na tel. čísle : 0910 763 400 ! Už iba pár voľných miest !

Všeobecne požadované znalosti:

- skúsenosť aspoň rok ako vodič VZV
- platné papiere na VZV
- spoločnosť má Jungheinrich vozíky

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    початкова освіта