Administratívny pracovník v logistike

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    900 EUR
    - 13. a 14. plat, - mesačný dochádzkový bonus, - okrem základnej mzdy môže kandidát rátať so systémom zaujímavých peňažných príspevkov a nepeňažných benefitov
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    домовленістю (у найкоротші терміни)

Logistická spoločnosť Samsung SDS hľadá šikovných anglicky komunikujúcich kolegov, ktorí chcú rozvinúť svoju kariéru v oblasti logistiky! Pozícia je zameraná na starostlivosť o novú modernú platformu, ktorá manažuje logistiku efektívnym a inteligentným spôsobom.

Tvojou náplňou práce bude :
- komunikácia so zákazníkmi digitálnej platformy - support a zákaznícka starostlivosť,
- spracovanie rezervácií na logistické prepravy,
- zabezpečenie toku informácií v rámci oddelenia,
- kontrola priebehu realizovaných prepráv,
- príprava taríf ako podklad pre cenotvorbu,
- verifikácia a spracovávanie faktúr za realizovnané logistické služby

Benefity a ďalšie výhody:

- 13. a 14. plat
- príspevok na dopravu na mesačnej báze
- preplatenie nadčasov
- možnosť kombinovať prácu v kancelárii a home - office na základe dohody s nadriadeným po zaškolení
- veľmi zaujímavá a dynamická práca s možnosťou kariérneho rastu
- príjemné pracovné prostredie a priateľská atmosféra na pracovisku
- systém zamestnanecných benefitov (poukážky k narodeninám, Vianociam, príspevok na III. pilier, mesačný loyalty bonus ai.)

Informácie pre uchádzača:

Ďakujeme za záujem a za zaslanie Vášho životopisu v anglickej a slovenskej verzii.
Záujem každého kandidáta starostlivo a uvážlivo posúdime a budeme kontaktovať vhodných uchádzačov. Ak neuspejete v tomto výberovom procese, naďalej prosím sledujte naše ponuky práce, nakoľko máme viacero novootvorených projektov pre rôzne úrovne logistických služieb.

Všeobecne požadované znalosti:

- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni je nutnosťou (písomne aj ústne)
- veľkou výhodou je znalosť MS Excel
- záujem a odhodlanie uplatniť sa v oblasti logistiky,
- komunikatívnosť
- analytické myslenie
- precíznosť a zodpovednosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    Середня освіта з випускними іспитами
  • Jazykové znalosti:
    Англійська мова (середній рівень - B2)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Iné znalosti:

Microsoft Excel