Pracovník kalkulácii, cien a nákladov v tlačiarni

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1500 EUR
    Zarobiť si môžeš od 1500 eur a možno aj viac. Je to len na tebe, ukáž sa! Finálna výška mzdy závisí od skúseností, znalostí kandidáta a je predmetom dohody počas výberového procesu. Základná zložka mzdy 1050 Eur + 450 eur mesačné osobné ohodnotenie a prípadne nadčasy platené podľa zákonníka práce.

    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    домовленістю (у найкоротші терміни)

Hľadáme šikovnú kolegyňu/kolegu, ktorý má rad čísla, tabuľky a počítanie.
Pracovnou náplňou bude:
Vypracovávanie kalkulácií a cenových ponúk.
Spracovanie a evidencia kalkulácii podľa interných predpisov.
Celkové zrealizovanie zákazky podľa objednávky.
Poradenstvo pri kalkuláciách a spolupráca s obchodnými tímami a výrobou.

Benefity a ďalšie výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity:
- Práca v stabilnej spoločnosti
- Bezplatné parkovanie v areáli firmy
- Karta Multisport
- Zľavy u vybraných obchodných partnerov
- Darček pre budúcich rodičov

Informácie pre uchádzača:

Životopis v slovenskom jazyku nám prosím zašlite e-mailom. Kontaktovať budeme len záujemcov, ktorí budú spĺňať požiadavky na uvedenú pozíciu a budú pozvaní na osobný pohovor.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Všeobecne požadované znalosti:

• analytické myslenie
• precíznosť
• pozornosť
• flexibilita
• samostatnosť v organizácii práce
• technické myslenie
• odolnosť voči stresu
• prax na obdobnej pozícii vítaná
• ochota sa učiť nové veci a pracovať v tíme

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    Середня освіта з випускними іспитами

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Word