Pracovník DTP/CTP na ofsetovom oddelení

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1050 EUR
    Zarobiť si môžeš od 1050 eur a možno aj viac. Je to len na tebe, ukáž sa! Finálna výška mzdy závisí od skúseností, znalostí kandidáta a je predmetom dohody počas výberového procesu. Základná zložka mzdy 800 Eur + 345 eur mesačné osobné ohodnotenie a prípadne nadčasy platené podľa zákonníka práce.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    домовленістю (у найкоротші терміни)

Do nášho tímu hľadáme šikovného kolegu na ofsetové oddelenie, ktorého náplňou práce bude:
Prevzatie zadania od obchodného manažéra / technológa.
Kontrola dodaných podkladov v súladu so zadaním.
DTP práce, elektronická hárková montáž.
Obsluha CTP - osvit a vyvolanie tlačových platní.
Kontrola tlačových platní pred zaslaním do tlače a príprava makiet.
Dodržiavanie pravidelnej údržby CTP zariadenia.

Benefity a ďalšie výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity:
- Práca v stabilnej spoločnosti
- Bezplatné parkovanie v areáli firmy
- Karta Multisport
- Zľavy u vybraných obchodných partnerov
- Darček pre budúcich rodičov

Informácie pre uchádzača:

Životopis v slovenskom jazyku nám prosím zašlite e-mailom. Kontaktovať budeme len záujemcov, ktorí budú spĺňať požiadavky na uvedenú pozíciu a budú pozvaní na osobný pohovor.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Všeobecne požadované znalosti:

• samostatnosť v organizácii práce
• technické myslenie
• odolnosť voči stresu
• prax na obdobnej pozícii vítaná
• ochota sa učiť nové veci a pracovať v tíme

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    Середня освіта з випускними іспитами

Iné znalosti:

Графічні/DTP програми