Elektrikári / Elektromontéri do Nemecka/ Švajčiarska

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nemecko, Švajčiarsko
Nemecko / Švajčiarsko

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme elektrikárov/ elektromontérov na elektromontážne práce. Miesta pre elektrikárov sú po celom Nemecku alebo Švajčiarsku Možnosť pracovať aj vo dvojiciach.

Náplň práce:
- Sekanie stien
- Vedenie káblov
- Montáž káblov, zásuviek, svietidiel
- Čítanie elektrických schém strojných zariadení
- Riešenie prípadných problémov po spustení strojných zariadení

Ponúkaný plat

33 CHF

Upresnenie platových podmienok

Nemecko: od 13,40€/hod Brutto + diéty vo výške 7€/ hod Netto;
Švajčiarsko: od 33 CHF/ hod Brutto + diéty vo výške 16CHF/ deň Netto;

Konečná výška platu závisí od pracovných skúseností a úrovne nemeckého jazyka.

Benefity a ďalšie výhody

- Práca na hlavný pracovný pomer – nemecká/ švajčiarska pracovná zmluva
- Doprava do zamestnania je individuálna
- Ubytovanie zabezpečí zamestnávateľ

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu o prácu neváhajte zaslať životopis na email Tešíme sa na spoluprácu!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk

Všeobecne požadované znalosti

- Skúsenosti v obore
- Vyhláška: §21 / §22 / §23 – odborná spôsobilosť v elektrotechnike výhodou
- Nemecký jazyk – základná úroveň A2/ Nemecko, mierne pokročilá úroveň B1/ Švajčiarsko
- Vlastné auto potrebné (pri dvojici je potrebné jedno spoločné)

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupiny: A, B, AM, A1, A2, B1