ČSOB

Pracovník/-čka zákazníckeho servisu pre ČSOB Poisťovňu

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Do tímu infolinky ČSOB na kontaktnom centre hľadáme nového člena tímu. Náš nový kolega by mal byť pro-zákaznícky orientovaný, ktorý svojím aktívnym prístupom bude prispievať k zvyšovaniu spokojnosti našich klientov a zlepšovaniu ich zákazníckeho zážitku.

Určite si si všimol, že v súčasnosti kontaktné centrá zažívajú svoj rozmach, tak poď začať svoju kariéru k nám a pomôž nám stať sa najlepšie hodnoteným kontaktným centrom na trhu.

Na čo sa môžeš tešiť v úvode?
- Na kvalitné zaškolenie, ktoré Ťa pripraví na rôznorodé telefonáty so zákazníkmi.
- Mentora, ktorý Ti bude k dispozícií aj po Tvojom zaškolení
- Naši skúsenejší kolegovia Ti vždy ochotne poradia.

Ako bude vyzerať Tvoj deň?
- Prostredníctvom telefonickej a e-mailovej komunikácie budeš poskytovať kvalitné poradenstvo klientom o službách a produktoch
- Napĺňanie klientskych potrieb ponukou a predajom produktov ČSOB

Čo u nás môžeš čakať?
- Tím lídra, ktorý Ťa bude podporovať
- Okrem stabilného príjmu je u nás samozrejmosťou aj mnoho benefitov, ktoré Ti radi predstavíme na pohovore
- Kariérny postup naprieč celou ČSOB finančnou skupinou
- Pracovná doba: Pondelok - Piatok 8:00-17:00
- A keďže u nás sa hodnotí kvalita hovorov vieš si navyše zarobiť 330 € za kvartál

Ak sme Ti sympatický, pošli nám svoj životopis. Tešíme sa na stretnutie s Tebou!

Benefity a ďalšie výhody

Základná mesačná mzda sa pohybuje od 950 € brutto.

Naviac našim zamestnancom ponúkame ďalšie zaujímavé benefity:

Pracovné benefity:
- Vedenie nášho najvyššieho balíčka bežného účtu s cestovným poistením do celého sveta zdarma zľavy na produkty ČSOB
- Ak si prispievaš na DDS, prispejeme Ti aj my!
- Ako jeden z mála zamestnávateľov Ti prispejeme na životné poistenie
- Uži si 5 dní voľna naviac už po odpracovaní 1 roka
- Môžeš sa zapojiť do programu „odporuč svojho kolegu“ a získať finančný bonus!
- K dispozícii Ti bude aj do budúcna kariérny kouč, ktorý Ti pomôže so smerovaním Tvojej kariéry u nás

Na podporu„Work Life Balance“ poskytujeme našim zamestnancom:
- MultiSport kartu
- Dni voľna navyše pri životných udalostiach (narodenie dieťaťa, sťahovanie, životné jubileum)

Ďalšie benefity Ti radi predstavíme na osobnom stretnutí.

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- stredoškolské vzdelanie ukončené maturitou
- výborné komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie v telefóne
- pro-klientský prístup

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie