Dvaja pracovníci na montáž kancelárskych kontajnerov do Nemecka

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Steenbergen
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    16 - 17 EUR
    Prvé dva mesiace 16 Eur na hodinu, po dvoch mesiacoch 17 eur na hodinu. Ak ste hotový montážnik s praxou, začínate na 17 Eurách.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    від 1.9.2024

Pracovná náplň: rekonštrukcia kancelárskych kontajnerov, opravy na nich: čiže vymeniť materiál ako drevotriesku, vonkajšie plechy poprípade vyčistiť. Manuálna zručnosť nutná, turnusová práca 4+1 alebo dohodou, ubytovanie je hradené a zabezpečené, stabilná práca počas celého roka, pracuje sa v hale, výplata každý mesiac načas! Pracuje sa 10 hodín denne. Práca na sk živnosť.Jeden z partie sa musí dohovoriť anglicky, nemecky alebo holandsky.

Benefity a ďalšie výhody:

Ubytovanie hradené a zabezpečené. Stabilná a dlhodobá práca.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    Середня освіта з випускними іспитами
  • Vodičský preukaz:
    B