#TsmeMy

    Metodik personálnej a mzdovej agendy v T-Mobile a Slovak Telekom

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislavský kraj; Bratislava
    Bajkalská 28

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Hľadáme parťáka/parťáčku do oddelenia People Services, oddelenia, ktoré je HR podporou pre všetkých zamestnancov T-Mobile a Slovak Telekom. Budete súčasťou tímu mzdovej a personálnej agendy a budete se podielať na čo možno nejefektívnejšom chode tohto tímu. Jeho úlohou je okrem iného aj vybavovanie najrôznejších požiadaviek smerovaných na HR kontaktné centrum.

    Na čom konkrétne budete u nás pracovat?

    • Budete nastavovať metodiku mzdovej a personálnej agendy a HR kontaktného centra, kam sa naši zamestnanci obracajú s požiadavkami a dotazmi, ktoré sa týkajú HR agendy
    • Budete hľadať miesta, ktoré sa dajú zlepšiť/zefektívniť a zároveň bude na vás aj implementácia daného zlepšenia
    • Projekty, ktorých sa HR zúčastňuje a ktoré majú dopad na tím (napr. projekt Paperless), budú tiež bežnou náplňou vašej práce – budete sa na nich zúčastňovať a koordinovať ich
    • KPI, SLA, zákaznícka skúsenosť a reporting – ich nastavenie a sledovanie bude tiež neoddeliteľnou súčasťou vašej agendy
    • Očakáva sa od Vás expertná podpora v prípade riešenia zložitých pracovno-mzdových otázok pre personalistky a mzdárky
    • V neposlednom rade budete sledovať legislatívne zmeny a riadiť ich implementáciu pre obe spoločnosti T-Mobile a Slovak Telekom

    Čo od nového člena tímu očakáváme a čo by ste mali vedieť a poznať?

    • Veľmi dobrá znalosť mzdovej a personálnej problematiky v Českej a Slovenskej republike (ideálne 5 rokov praxe)
    • Skúsenosť s vedením/účasťou a implementáciou projektov (mzdová alebo personálna oblasť) a so zavádzaním legislatívnych zmien v rámci personálnej a mzdovej agendy
    • Skúsenosť so mzdovým modulom systému SAP, skúsenosť so SuccessFactors výhodou
    • Znalosť anglického jazyka výhodou
    • Skúsenosť práce z prostredia HR Shared Services výhodou

    Čo vám ponúkame

    • Smartphone: Vyberte si telefón a získajte naňho kompenzáciu každé 3 roky až do 900 €.
    • Zamestnanecký paušál: Dátujte neobmedzene, telefonujte a SMSkujte za zvýhodnenú cenu na súkromné či pracovné účely.
    • Bonusy a odmeny: Šikovnosť sa cení! A to odmenami za individuálny výkon. Navyše, ak sa firme bude dariť, máte šancu získať aj ročný bonus do výšky 15 %.
    • Telekom zľavy: Využite znížené ceny našich produktov a služieb pre rodinu a blízkych.
    • Zľavy u partnerov: Užite si zľavy na nákup produktov a služieb u našich partnerov.
    • Flexibilná pracovná doba
    • Dovolenka a oddych: Relaxujte so 4 dňami osobného voľna navyše.
    • Akciový program „Shares2You“: Hľadáte výnimočný benefit? Staňte sa akcionárom Deutsche Telekom. Akcie predstavujú zaujímavý spôsob, ako uložiť a ideálne aj zhodnotiť svoje úspory.
    • MultiSport: Športujte alebo relaxujte so svojimi najbližšími zadarmo či so zľavami vďaka karte MultiSport.
    • Náhrada príjmu počas PN: Pri dočasnej PNke trvajúcej max. 2 týždne vám nahradíme príjem vo výške 80 % denného vymeriavacieho základu.
    • Zdravotná starostlivosť: Dbajte o svoje zdravie za zvýhodnenú cenu s nadštandardnou starostlivosťou v našom zmluvnom zariadení.
    • Vzdelávanie a rozvoj: Rozšírte svoje obzory s internou T-Univerzitou, ktorá ponúka bohatý výber kurzov.
    • Pomoc pri životnej situácii: Skúša vás život? Podporíme vás jednorazovou finančnou pomocou pri nepriaznivej životnej situácii.
    • Psychologická poradňa: Čelíte ťažkostiam v súkromnom alebo v pracovnom živote? Zdôverte sa odborníkovi anonymne cez telefón alebo online.
    • Gastro karta: Pochutnajte si na skvelom obede s príspevkom 4,80 € na každý pracovný deň.
    • Rekreačný príspevok: Budete s nami 2 roky? Príspevok na rekreáciu máte vo vrecku.
    • Dôchodkové sporenie: Pripravte sa na jeseň života s príspevkom na poistenie už po prvých 3 mesiacoch u nás.

    Zaujala vás táto ponuka?

    Kliknite na tlačidlo „Mám záujem...“ a vyplňte prosím formulár.

    Budeme radi, ak nám napíšete aj pár riadkov o tom, čo vás na tejto pozícii zaujalo.

    Ponúkaný plat

    1800 - 1801 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Mzda sa odvíja od znalostí a skúseností kandidáta; ročný bonus 15%

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!