#TsmeMy

    RAN development senior špecialista (m/ž)

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislavský kraj; Bratislava
    Bajkalská 28

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Budeš pracovať v tíme Centra expertízy rádiových sietí, ktorého primárnym poslaním je poskytovať CZ & SK lokálnym tribom expertnú podporu pre oblasť rozvoja a návrhu mobilných rádiových sietí.

     Čo budeš robiť

    • Budeš participovať pri návrhu rozvojových aktivít v oblasti prístupovej časti mobilnej siete vrátane príprav a evaluácie kalkulácií pre vyhodnotenie návratnosti investícií.
    • Budete definovať testovacie procedúry a testovať HW aj SW komponenty, vyhodnocovať technické merania a akceptačné testy novo zavádzaných rádiových technológií pred ich zavedením do reálnej prevádzky.
    • Budete analyzovať problémy detekované v pilotnej testovacej fáze a spolupracovať pri ich riešení.
    • Budete spolupracovať s dodávateľmi pri výbere nových technológií, participovať pri cenovom vyjednávaní a zavádzaní nových technológií do prevádzky.
    • Budete vykonávať frekvenčnú koordináciu so susednými štátmi, analýzy týkajúce sa efektívneho použitia dostupného spektra, pripravovať technické vstupy pre spektrálne aukcie alebo konanie vo veci predĺženia platnosti licencií a pod.

    Koho hľadáme

    • VŠ vzdelanie v odbore telco/IT je nutnosťou,
    • Platná vyhláška 22,
    • Znalosť SQL a C++ je nutnosťou a prax s nimi je vyžadovaná aspoň 1 rok,
    • Analytické myslenie, schopnosť samostatného rozhodovania, proaktivita a flexibilita,
    • Anglický jazyk minimálne na úrovni B2,
    • MS Office – pokročilý,
    • Vodičský preukaz sk. B,
    • Miesto práce : Bratislava

    Našim ponúkame to najlepšie

    • Smartphone: Vyber si telefón a získaj naňho kompenzáciu každé 3 roky až do 900 €.
    • Zamestnanecký paušál: Dátuj neobmedzene, telefonuj a SMSkuj za zvýhodnenú cenu na súkromné či pracovné účely.
    • Bonusy a odmeny: Šikovnosť sa cení! A to odmenami za individuálny výkon. Navyše, ak sa firme bude dariť, máš šancu získať aj ročný bonus do výšky 15 %.
    • Telekom zľavy: Využi znížené ceny našich produktov a služieb pre rodinu a blízkych.
    • Zľavy u partnerov: Uži si zľavy na nákup produktov a služieb u našich partnerov.
    • Flexibilná pracovná doba: Prispôsob si prácu svojim potrebám vďaka možnosti home-office (po dohode s manažérom).
    • Akciový program Shares2You: Staň sa akcionárom skupiny Deutsche Telekom a čerpaj výhody s tým spojené.
    • Dovolenka a oddych: Relaxuj s 5 dňami osobného voľna navyše.
    • MultiSport: Športuj alebo relaxuj so svojimi najbližšími zadarmo či so zľavami vďaka zvýhodnenej karte MultiSport.
    • Náhrada príjmu počas PN: Pri dočasnej PNke trvajúcej max. 2 týždne ti nahradíme príjem vo výške 80 % denného vymeriavacieho základu.
    • uLekára.sk: Využi bezplatnú online prevenciu a konzultáciu so špecialistami pre seba aj celú svoju rodinu.
    • Zdravotná starostlivosť: Dbaj o svoje zdravie za zvýhodnenú cenu s nadštandardnou starostlivosťou v našom zmluvnom zariadení.
    • Vzdelávanie a rozvoj: Rozšír svoje obzory s internou T-Univerzitou, ktorá ponúka bohatý výber kurzov.
    • Cafeteria: Benefity v hodnote až 500 € ročne – služby z oblasti športu a kultúry, príspevky na dopravu, dovolenku či jazykové kurzy.
    • Pomoc pri životnej situácii: Skúša ťa život? Podporíme ťa jednorazovou finančnou pomocou pri nepriaznivej životnej situácii.
    • Psychologická poradňa: Čelíš ťažkostiam v súkromnom alebo v pracovnom živote? Zdôver sa odborníkovi anonymne cez telefón alebo online.
    • Gastro karta: Pochutnaj si na skvelom obede s príspevkom 5,85 € na každý pracovný deň.
    • Rekreačný príspevok: Budeš s nami 2 roky? Príspevok na rekreáciu máš vo vrecku.
    • Dôchodkové sporenie: Priprav sa na jeseň života s príspevkom na poistenie už po prvých 3 mesiacoch u nás.

    Každý je u nás vítaný

    Naši zamestnanci cítia, že majú u nás rovnaké príležitosti týkajúce sa zamestnania a kariérneho rozvoja, bez ohľadu na vek, pohlavie a gendrovú identitu, telesné a duševné schopnosti, národnosť, sociálny a etnický pôvod, politické názory, náboženstvo a svetový názor. Z toho máme obrovskú radosť. Sme odhodlaní sa neustále zlepšovať a vytvárať bezpečné pracovné prostredie pre všetkých.

    Čo ťa čaká

    1. Zaujala ťa pracovná ponuka? Vyplň prihlasovací formulár a daj nám o sebe vedieť.
    2. Informácie, ktoré nám o sebe pošleš posúdime a ozveme sa ti za každých okolností.
    3. S vybranými uchádzačmi sa spojíme a upresníme si detaily.
    4. Pohovor je pre nás obojstrannou príležitosťou, aby sme sa mohli lepšie spoznať.
    5. O výsledku pohovoru ťa budeme čo najskôr informovať. Úspešní kandidáti dostanú pracovnú ponuku.

    Ponúkaný plat

    2300 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    finálna mzda bude predmetom pohovoru a záleží od skúseností a seniority kandidáta

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!