#TsmeMy

    IT trainee v Slovak Telekome

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislavský kraj; Bratislava
    Bajkalská 28

    Pozícia / odvetvie

    Telekomunikácie; IT konzultant

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Ak ste študentom vysokej školy a zaujíma Vás svet informačných technológií, máme pre Vás jedinečnú príležitosť nahliadnuť do nášho IT tímu- hľadáme trainee kolegu do tribu IT4IT. V tomto tribe je misiou zjednodušiť, automatizovať a štandardizovať DevOps cestu od vývoja aplikácie až po nasadenie do produkcie. Rovnako chceme poskytovať cloudové služby a excelentnú infraštruktúru v našich dátových centrách, aby sme pomohli zlepšovať kvalitu a stabilitu aplikácií a systémov.

    Čomu sa budete venovať

    • budete podporou a pomocou pre kolegov v tribe
    • budete pomáhať nasadzovať nové IT aplikácie
    • budete sa môcť zoznámiť zo všetkými komponentami infraštruktúry v dátových centrách

    Hľadáme práve Vás, ak

    • máte záujem o niektorú z tém ako cloudove služby, IT infraštruktúru (compute, storage, network), CI/CD   framework, automatizácia testingu
    • ste tímový hráč a máte zmysel pre detail
    • ste zodpovedný, radi sa naučíte niečo nové

    Čo vám ponúkame

    • Flexibilnú pracovnú dobu a možnosť práce z domova, aby ste mohli zladiť prácu so školou
    • Zamestnanecký paušál
    • Mobil
    • Zľavy na služby a produkty našich partnerov. Zľavy na masáže, hotely alebo napríklad MultiSport kartu
    • Možnosti profesijného a osobného rozvoja
    • Kurzy v našej T-Univerzite, koučing…

    Ponúkaný plat

    6 - 7 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    finálna mzda bude predmetom pohovoru a záleží od skúseností kandidáta

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    brigáda

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!