Servisný technik NN a VN (E_DRPS_BA_06/2022)

ENGIE Services a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme spoľahlivého kolegu - odborníka, ktorého pracovnou náplňou bude najmä:

• technický dohľad nad zariadeniami NN, VN prípadne VVN, rozvodňami NN a VN a trafostanicami;
• základné opravy, servis a obsluha elektrických zariadení (NN, VN a VVN);
• diagnostika a špecifikácia závad;
• odstraňovanie závad a nedostatkov;
• práca s technickou dokumentáciou (výkresy, plány, atď.);
• vykonávanie plánovanej údržby podľa stanovených harmonogramov;
• tímová spolupráca s ostatnými elektrotechnikmi.

Ponúkaný plat

1500 EUR

Upresnenie platových podmienok

* Uvedená výška základnej mesačnej mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy.
Konečná výška základnej mesačnej mzdy závisí od úrovne požadovaných schopností a skúseností kandidáta.

Benefity a ďalšie výhody

Na našich ľuďoch nám naozaj záleží.
Benefity sme preto zamerali na ich zdravie, budúcnosť, ako aj čas pre seba a pre rodinu:

• možnosť rozvíjať kariéru v zázemí silnej medzinárodnej Skupiny;
• ročný výkonnostný bonus;
• finančný príspevok zamestnávateľa na tretí dôchodkový pilier;
• finančný príspevok pri životnom jubileu;
• dni voľna navyše v prípade významných rodinných udalostí;
• možnosť odborného vzdelávania;
• MultiSport karta s finančným príspevkom zamestnávateľa;
• priateľské pracovné prostredie;
• zamestnanecké zľavy u vybraných partnerov.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.
Vaše životopisy starostlivo posúdime a s informáciami o ďalšom postupe vo výberovom konaní budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí najlepšie spĺňajú predpoklady a požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore
technický odbor

Počet rokov praxe
2

Osobnostné predpoklady a zručnosti
• min §23 bez obmedzenia napätia podľa Vyhlášky 508/2009 Z.z. podmienkou;
• znalosť manipulácie s NN, VN, VVN zariadeniami podmienkou;
• znalosť elektrotechniky;
• znalosť anglického jazyka výhodou;
• proaktívne a pozitívne myslenie;
• analytické myslenie;
• samostatnosť a komunikatívnosť;
• schopnosť tímovej spolupráce;
• hospodárnosť, dôslednosť, spoľahlivosť, korektnosť, trpezlivosť, zmysel pre zodpovednosť;
• orientácia na zákazníka;
• kultivovaný verbálny prejav.

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B

Zaujala vás ponuka? Kontaktujte nás!