#TsmeMy

    IT Recruiter/ka v Slovak Telekome

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislavský kraj; Bratislava
    Bajkalská 28

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Naša IT Recruiterka sa presúva do interného IT a preto hľadáme nového člena do nášho Téčkového tímu recruiterov. Poďte s nami hľadať tých správnych kandidátov do nášho magnetového IT sveta.

    Hľadáme k sebe super parťáčku alebo parťáka, ktorý nám pomôže s náborom na pracovné pozície na Slovensku aj v Česku. Náš tím má fajn tímovú atmosféru, drží pri sebe a navzájom si pomáha. Neustále na sebe pracujeme a rozvíjame naše know-how, či už účasťou na externých školeniach alebo zdieľaním best practise medzi sebou.

    Čomu se budete venovať

    Hlavnú časť dňa sa budete venovať aktívnej komunikácii s kandidátmi a hiring manažérmi.

    • S hiring manažérmi budete zisťovať náborové potreby, plánovať a realizovať celý náborový proces, vytvárať inzerciu a vyhľadávať kandidátov na pozície rôznymi spôsobmi.
    • Budete hlavnou kontaktnou osobou pre manažéra v otázkach náboru – budete aktívne vyhľadávať vhodných kandidátov, viesť telefonické prescreeningy, organizovať a viesť online/osobné stretnutia – skrátka budete mať na zodpovednosť nábor od A po Z.
    • Budete sa zúčastňovať najrôznejších náborových akcií, budete spolupracovať s Employer Branding tímom a budete mať možnosť zapojiť sa do zaujímavých projektov.

    A čo Vás u nás aktuálne čaká?

    • Budete hirovať IT pozície do novej agilnej štruktúry – do konca roka 2022 už budeme mať všetky nové triby funkčné.
    • Spolupráca s externým IT Sourcerom, ktorý Vám bude pomáhať hľadať potencionálnych kandidátov.
    • Môžete sa podieľať na tvorbe nových kariérnych stránok a aktuálne aj na tvorbe reportingu v oblasti náboru.

    Koho hľadáme

    Hľadáme šikovného IT recruitera/recruiterku, ktorý je zapálený pre nábor, baví ho spoznávať biznis a spolu s ním hľadať tých správnych kandidátov. Niekoho, koho baví nábor práve v oblasti IT.

    Na spoločnom (online) stretnutí nás bude zaujímať, či:

    • máte skúsenosť s IT náborom aspoň 2 roky
    • viete nájsť a osloviť vhodných kandidátov na rôzne typy pozícií prostredníctvom rôznych kanálov
    • máte komunikatívnu znalosť angličtiny – komunikácia s hiring manažérmi a kandidátmi v anglickom jazyku
    • ste samostatný, zákaznícky orientovaný
    • máte veľmi dobré komunikačné schopnosti

    Čo Vám ponúkame

    • Prácu vo firme, kde IT a technology hrá významnú rolu
    • Prácu v dynamickej firme, kde sa rýchlo meníme a vyvíjame
    • Pracovný pomer na dobu určitú 1 rok (s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú)
    • Super kolegov a kolegyne s manažérkou Veronikou Šebkovou, s ktorými občas vyrazíme na mimopracovné akcie
    • Možnosť rozvíjať sa vďaka skúseným kolegom či rôznym vzdelávacím aktivitám, ktoré sú z veľkej časti poskytované zdarma

    Okrem toho kopec firemných benefitov:

    • Smartphone: Vyberte si telefón a získajte naňho kompenzáciu každé 3 roky až do 900 €.
    • Zamestnanecký paušál: Dátujte neobmedzene, telefonujte a SMSkujte za zvýhodnenú cenu na súkromné či pracovné účely.
    • Bonusy a odmeny: Šikovnosť sa cení! A to odmenami za individuálny výkon. Navyše, ak sa firme bude dariť, máte šancu získať aj ročný bonus do výšky 15 %.
    • Telekom zľavy: Využite znížené ceny našich produktov a služieb pre rodinu a blízkych.
    • Zľavy u partnerov: Užite si zľavy na nákup produktov a služieb u našich partnerov.
    • Flexibilná pracovná doba: Zvyčajne pracujeme office vs. home-office 60:40, prispôsobte prácu svojim potrebám.
    • Dovolenka a oddych: Relaxujte so 4 dňami osobného voľna navyše.
    • Akciový program „Shares2You“: Hľadáte výnimočný benefit? Staňte sa akcionárom Deutsche Telekom. Akcie predstavujú zaujímavý spôsob, ako uložiť a ideálne aj zhodnotiť svoje úspory.
    • MultiSport: Športujte alebo relaxujte so svojimi najbližšími zadarmo či so zľavami vďaka karte MultiSport.
    • Náhrada príjmu počas PN: Pri dočasnej PNke trvajúcej max. 2 týždne vám nahradíme príjem vo výške 80 % denného vymeriavacieho základu.
    • Zdravotná starostlivosť: Dbajte o svoje zdravie za zvýhodnenú cenu s nadštandardnou starostlivosťou v našom zmluvnom zariadení.
    • Vzdelávanie a rozvoj: Rozšírte svoje obzory s internou T-Univerzitou, ktorá ponúka bohatý výber kurzov.
    • Pomoc pri životnej situácii: Skúša vás život? Podporíme vás jednorazovou finančnou pomocou pri nepriaznivej životnej situácii.
    • Psychologická poradňa: Čelíte ťažkostiam v súkromnom alebo v pracovnom živote? Zdôverte sa odborníkovi anonymne cez telefón alebo online.
    • Gastro karta: Pochutnajte si na skvelom obede s príspevkom 4,50 € na každý pracovný deň.
    • Rekreačný príspevok: Budete s nami 2 roky? Príspevok na rekreáciu máte vo vrecku.
    • Dôchodkové sporenie: Pripravte sa na jeseň života s príspevkom na poistenie už po prvých 3 mesiacoch u nás.

    Páči sa Vám naša ponuka?

    Kliknite na tlačidlo „Mám záujem o túto pozíciu“ a vyplňte prosím formulár. Budeme radi, ak pripojíte aj zopár riadkom o tom, čo Vás na pozícii zaujalo.

    Ponúkaný plat

    1700 - 1701 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Mzda sa odvíja od znalostí a skúseností kandidáta; ročný bonus 15%

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!