Špecialista kalkulačného systému a správca dát

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Máš vysokoškolské vzdelanie elektrotechnického smeru? Si metodický a analytický typ? Tak hľadáme práve teba!

5 dní dovolenky navyše, každoročný príspevok na dovolenku 1050 EUR brutto, výkonnostné odmeny a príspevky pri rôznych príležitostiach – to je len pár dôvodov, prečo sa oplatí poslať nám životopis.

Tvojou hlavnou náplňou práce bude:

Zodpovednosť za funkčnosť kalkulačného systému pre CAPEX/OPEX činnosti v SPIN.
Aktualizácia údajov medzi systémami, dohľad nad správnosťou prevádzaných systémových dát.
Porovnávanie efektivity a návrhy na riadenia objemu výkonov dodávateľských prác.
Príprava podkladov pre kontrolnej činnosti pri ukončení stavieb.
Porovnávanie plánovaných a skutočných výkonov z kalkulácie nákladov.
Vytváranie normatívov počtu pracovníkov a aktualizácia kalkulačných vzorcov. Navrhovať vývoj a stratégiu kalkulačného IT systému (nové technológie, legislatíva).
Práca na pridelených projektoch.

Ponúkaný plat

1410 EUR

Upresnenie platových podmienok

od 1410 EUR brutto + 15 % ročná výkonnostná odmena

Benefity a ďalšie výhody

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Stravné poukážky v hodnote 4,50 EUR bez doplatku zamestnanca
• Silný sociálny program
• Osobný účet - finančný príspevok 1050 EUR brutto ročne, určený na Vašu regeneráciu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Široká škála interných a externých školení
• Široká ponuka benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu (MultiSport karta) a kultúry
• Bezplatná poradňa pre zamestnancov (psychologická, finančná, právna)
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Termín nástupu do práce

dohodou

Termín ukončenia výberového konania

14.7.2022

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Výška fixnej mzdy je stanovená na úrovni od 1410 EUR v závislosti od skúsenosti kandidáta. K pracovnej pozícii prináleží aj ročná výkonnostná odmena vo výške 15%.
Žiadosti zasielajte do: 14.07.2022

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (začiatočník - A2)

Iné znalosti

Microsoft Access, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

Ostatné certifikáty:
Ďalšie požiadavky:
*Výborné komunikačné schopnosti
*Logické myslenie, zmysel pre detail
*Zodpovedný prístup, spoľahlivosť a samostatnosť
*Orientácia na výsledok

Požadovaná prax: silnoprúdová elektrotechnika

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B