Market Analyst with German

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Bratislavský kraj; Bratislava
    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Chceš pracovať na rôznych projektoch a spracovávať čísla, údaje a fakty o veľkosti trhu, spotrebiteľskom správaní alebo pripravovať analýzy konkurencie? Zároveň sa nebojíš vystupovať a prezentovať?

    Náplň práce:

    • tvorba prieskumov trhu a forecastov trhu v rámci rôznych odvetví
    • budovanie vzťahov s klientami a vedenie diskusií ohľadom výsledkov s klientom (key account management)
    • poskytovanie inovatívnych riešení pri prieskume trhu
    • spolupráca na projektoch
    • poskytovanie poradenstva klientom
    • participácia na prednáškach, konferenciách a prezentáciách u klienta
    • účasť na veľtrhoch

    Ak ťa ponuka zaujala, pošli nám svoje CV.

    Ponúkaný plat

    1450 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Od 1450 EUR - finálna zložka mzdy závisí od skúseností a zručností kandidáta + variabilná zložka mzdy.

    Benefity a ďalšie výhody

    Klient ponúka nasledovné benefity:

    • príjemné pracovné prostredie,
    • možnosť sebarealizácie na projektoch
    • kariérny rast
    • Multisport karta
    • plne hradené stravné lístky
    • iné finančné/nefinančné benefity

    Termín nástupu do práce

    Dohodou

    Termín ukončenia výberového konania

    31.12.2022

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (pokročilý - C1)
    Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    Úspešný uchádzač by mal spĺňať nasledovné požiadavky:

    • úroveň anglického jazyka na úrovni min. C1
    • znalosť nemeckého jazyka (aspoň úroveň B2)
    • pokročilá znalosť MS Office (Excel, Word)
    • soft skills: analytické myslenie, prezentačné a komunikačné schopnosti, tímový hráč, obchodnícky duch

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno