Trader - Originátor

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Si trader alebo by si ním chcel/a byť? Pojmy ako biometánový certifikát či záruka pôvodu elektrickej energie ti nie sú cudzie? Máš chuť sa neustále vzdelávať a zaujímaš sa o zmeny v Slovenskej a v Európskej legislatíve?
Ak si odpovedal na otázky „ÁNO“, tak hľadáme práve teba!

Obsadzujeme pozíciu TRADER-ORIGINÁTOR, ktorého úlohou bude:

• Zabezpečovanie nákupu biometánových certifikátov a záruk pôvodu elektrickej energie na medzinárodných trhoch s cieľom dosiahnuť čo najvýhodnejšie cenové podmienky
• Orientácia v Slovenskej a Európskej legislatíve týkajúcej sa obchodovania s biometánovými certifikátmi a zárukami pôvodu
• Aktívne vyhľadávanie a rozširovanie počtu obchodných partnerov pre obchodovanie s biometánovými certifikátmi a zárukami pôvodu
• Riadenie portfólia nákupných pozícií voči predajným pozíciám na trhu s certifikátmi.
• Spolupráca pri tvorbe produktov na predaj certifikátov
• Práca s internými informačnými systémami na evidenciu obchodných pozícií a s externými informačnými systémami na prevod certifikátov
• Obchodovanie s emisnými povolenkami a zemným plynom
• Fundamentálna a technická analýza na komoditných trhoch
• Návrh obchodných stratégií generujúcich maržu

Zaujala ťa táto ponuka?Tak neváhaj a zašli nám svoj životopis.

Ponúkaný plat

1800 EUR

Upresnenie platových podmienok

od 1800 EUR brutto závislosti od skúseností kandidáta + 30 % ročná výkonnostná odmena

Benefity a ďalšie výhody

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Stravné poukážky v hodnote 4,50 EUR bez doplatku zamestnanca
• Silný sociálny program
• Osobný účet - finančný príspevok 1050 EUR brutto ročne, určený na Vašu regeneráciu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Široká škála interných a externých školení
• Široká ponuka benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu (MultiSport karta) a kultúry
• Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Bezplatná poradňa pre zamestnancov (psychologická, finančná, právna)
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Termín nástupu do práce

dohodou

Termín ukončenia výberového konania

25.7.2022

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Žiadosti zasielajte do: 25.07.2022

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Word, Používateľ MS Windows

Všeobecne požadované znalosti

Ďalšie požiadavky:
*Skúsenosti s Refinitiv Eikon
*Schopnosť a ochota rýchlo sa učiť
*Záujem o príslušnú legislatívu
*Silné analytické a logické myslenie
*Dobré komunikačné zručnosti
*Odolnosť voči stresu

Počet rokov praxe: 3

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie