#TsmeMy

    Špecialista segmentového manažmentu (VSE)

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislavský kraj; Bratislava
    Bajkalská 28

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Ste človek, ktorý rád vidí hmatateľné výsledky svojej práce? Človek, ktorý vidí trochu ďalej ako väčšina a nenechá sa len tak odradiť?

    Do nášho tímu hľadáme zákaznícky orientovaného kolegu s príjemným vystupovaním a výbornými komunikačnými zručnosťami​. Kolegu, ktorý pozná telekomunikačný trh, rozumie súvislostiam, vie „čítať čísla“, analyzovať, dedukovať a argumentovať. Hľadáme Segmentového špecialistu, ktorý dokáže nastaviť ponuku tak, aby presne vyhovovala špecifickým potrebám zákazníka.

    Čomu sa budete venovať:

    • Porozumeniu potrebám zákazníkov (malých a stredných podnikateľov)
    • Monitorovaniu vývoja trhu a porovnávaniu konkurencie
    • Vytváraniu ponúk našich služieb a produktov
    • Spolupráci pri navrhovaní spôsobu a procesov predaja nových produktov
    • Definovaniu marketingových kampaní a spolupráci pri ich tvorbe
    • Participácii na tvorbe interných produktových školiacich materiálov a samotných školení
    • Vyhodnoteniu úspešnosti produktov a propozícií a návrhu ďalších zmien

    Osobnostné predpoklady a zručnosti:

    • Prozákaznícky prístup = pozeranie sa na veci očami zákazníka
    • Analýza dát a ich interpretácia - schopnosť tvoriť zo zákazníckych dát biznis odporúčania a závery do marketingovej stratégie
    • Schopnosť definovať marketingové kampane a propozície predaja a servisovania produktov
    • Analytické, syntetické myslenie a argumentačná zručnosť
    • Zmysel pre dôslednosť, detail a end to end riešenia
    • Skúsenosť na pozícii segmenťáka/produkťáka je výhodou
    • Znalosť telco prostredia je výhodou
    • Anglický jazyk (pokročilý)

    Čo Vám ponúkame:

    • Smartphone: Vyberte si telefón a získajte naň kompenzáciu každé 3 roky až do výšky 900 €
    • Zamestnanecký paušál: Dátujte neobmedzene
    • Bonusy a odmeny: Šikovnosť sa cení! Navyše, ak sa bude dariť aj firme, máte šancu získať ročný bonus do výšky 15%
    • Flexibilná pracovná doba: Zvyčajne pracujeme office vs. home-office v pomere 60:40
    • Relaxujte so 4 dňami osobného voľna navyše
    • Náhrada príjmu počas PN: Pri dočasnej PNke trvajúcej max. 2 týždne vám nahradíme príjem vo výške 80 % denného vymeriavacieho základu.
    • Nadštandardná zdravotná starostlivosť: Dbajte o svoje zdravie za zvýhodnenú cenu  v našom zmluvnom zariadení.
    • Gastro karta: s príspevkom 4,80 € na každý pracovný deň
    • Telekom zľavy: Využite znížené ceny našich produktov a služieb pre rodinu a blízkych
    • Zľavy u partnerov: Užite si zľavy na nákup produktov a služieb u našich partnerov
    • Športujte alebo relaxujte so svojimi najbližšími zadarmo, či so zľavami vďaka karte MultiSport karte
    • Vzdelávanie a rozvoj: Rozšírte svoje obzory s internou T-Univerzitou
    • Dôchodkové sporenie: Pripravte sa na jeseň života s príspevkom na poistenie už po prvých 3 mesiacoch

    Ponúkaný plat

    2100 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Finálna výška mzdy závisí od vedomostí a skúseností kandidáta (+ ročný bonus 15%)

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Vodičský preukaz

    skupina: B

    skupina: B

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!