#TsmeMy

    UX architekt/dizajnér (mid senior)

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislavský kraj; Bratislava
    Bajkalská 28

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Sme najväčší slovenský multimediálny operátor, ktorý na telekomunikačný trh prináša inovatívne riešenia, najnovšie technologické trendy a medzinárodné poznatky, aby sme uspokojili aj toho najnáročnejšieho zákazníka

    Chceme, aby náš web a aplikácie boli to najlepšie, s čím slovenský zákazník príde do kontaktu. Do nášho webového tímu hľadáme UX architekta/dizajnéra, ktorý nám bude pomáhať túto víziu napĺňať.

    Čomu sa budete venovať:

    • podieľať sa na tvorbe nášho webu a nákupných ciest, na zvyšovaní konverzie a zlepšovaní customer experience
    • zodpovedať za tvorbu informačnej architektúry, tvorbu user flows, prototyping a usability testovania
    • budete navrhovať konkrétne vylepšenia, testovať navrhnuté riešenia, spolupracovať s grafikmi a vývojármi
    • pracovať budete s Axure (prip. Figma alebo akýkoľvek iný nástroj), Hotjarom, Google Analytics, Google Optimize…

    Čo od Vás očakávame:

    • Samostatnosť, flexibilita a proaktivita
    • Zodpovednosť a doťahovanie projektov a úloh do konca
    • Kreatívne myslenie
    • Komunikačné zručnosti
    • Myslenie otvorené netradičným riešeniam
    • Analytické schopnosti a dôraz na detail

    Odborná prax/skúsenosti:

    • min. 2 roky skúsenosti s UX
    • znalosť digitálneho prostredia
    • skúsenosť s web analytickými nástrojmi
    • skúsenosť s E-commerce

    Čo vám ponúkame

    • Smartphone: Vyberte si telefón a získajte kompenzáciu každé 3 roky až do výšky 900 €
    • Zamestnanecký paušál: Dátujte neobmedzene
    • Bonusy a odmeny: Šikovnosť sa cení! Navyše, ak sa bude dariť aj firme, máte šancu získať ročný bonus do výšky 15%
    • Flexibilná pracovná doba: Zvyčajne pracujeme office vs. home-office
    • Relaxujte so 4 dňami osobného voľna navyše
    • Náhrada príjmu počas PN: Pri dočasnej PNke trvajúcej max. 2 týždne vám nahradíme príjem vo výške 80 % denného vymeriavacieho základu.
    • Nadštandardná zdravotná starostlivosť: Dbajte o svoje zdravie za zvýhodnenú cenu  v našom zmluvnom zariadení.
    • Gastro karta: s príspevkom 5,10 € na každý pracovný deň
    • Športujte alebo relaxujte so svojimi najbližšími zadarmo, či so zľavami vďaka karte MultiSport karte
    • Telekom zľavy: Využite znížené ceny našich produktov a služieb pre rodinu a blízkych
    • Zľavy u partnerov: Užite si zľavy na nákup produktov a služieb u našich partnerov
    • Vzdelávanie a rozvoj: Rozšírte svoje obzory s internou T-Univerzitou
    • Pomoc pri životnej situácii: Podporíme vás jednorazovou finančnou pomocou pri nepriaznivej životnej situácii.
    • Dôchodkové sporenie: Pripravte sa na jeseň života s príspevkom na poistenie už po prvých 3 mesiacoch

    Informácie o výberovom konaní

    Zaujala vás táto ponuka? Do výberu sa môžete prihlásiť kliknutím na „Mám záujem o túto pozíciu“ a vyplniť formulár.
    Budeme radi, ak nám napíšete aj pár riadkov o tom, čo vás na tejto pozícii zaujalo.

    Ponúkaný plat

    1800 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Finálna výška mzdy závisí od vedomostí a skúseností kandidáta

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!