Kontrolór/ka kvality - výrobná kontrola

  • Miesto práce:
    Miesto výkonu práce je Poprad.
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    962 EUR
    Mesačne od 962€ (mzda bude stanovená podľa predchádzajúcich skúsenosti) + dochádzkový bonus v hodnote 50€/mesačne + mzdové zvýhodnenie za prácu v sťaženom prostredí, mesačné prémie do výšky 15%, dovolenková a vianočná odmena.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    домовленістю (у найкоротші терміни)

Vhodný kandidát ovláda čítanie výkresovej dokumentácie, normy, odchýlky, presné hodnoty a pozná zvary.

Náplň práce kontrolóra kvality:

• kontroluje počas celého procesu výroby dodržiavanie technologickej disciplíny pri dodržiavaní výkresovej dokumentácie, technologických postupov,
• potvrdzuje sprievodnú dokumentáciu hotových výrobkov podľa plánu kvality,
• vykonáva kontrolu produktu po oprave a zodpovedá za riadenie nezhodných
výrobkov,
• podrobne pozná výkresovú dokumentáciu, technologické postupy, plán kvality a
ostatné dokumenty pre dodržiavanie kvalitatívnych požiadaviek na výrobky,
• kontroluje dodržiavanie a označovanie materiálu na pracovisku, dbá na efektívnosť - výrobného procesu a odhaľuje plytvania.

Benefity a ďalšie výhody:

• Odmeny pri výročiach, dovolenková a vianočná odmena,
• bonus za dochádzku 50€ mesačne,
• mzdové zvýhodnenie za prácu v sťaženom a zdraviu škodlivom prostredí 0,87€/hod.,
• vstup do fitka GOLEM len za 3,15€/mesačne,
• poukážky na regeneráciu vo výške 120€,
• jazykové kurzy- zdarma,
• pracovné odevy,
• doplnkové dôchodkové sporenie,
• športové a kultúrne akcie pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov.

Informácie pre uchádzača:

• V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám žiadosť so štruktúrovaným životopisom.
• Vzhľadom na veľký počet záujemcov, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky obsadzovanej pozície.
• Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Všeobecne požadované znalosti:

• Znalosť čítania výkresovej dokumentácie- podmienkou,
• znalosť používania základných meradiel,
• prax v odbore - výhodou,
• proaktívnosť, spoľahlivosť, technické a logické myslenie.

Práca je vhodná aj pre šikovných a ambicióznych absolventov, ktorí sú bez praxe, ale so znalosťou čítania výkresovej dokumentácie.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    Середня освіта з випускними іспитами
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Strojárska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou nákladných vagónov a ich komponentov.

Oblasť pôsobenia:

Výroba železničných lokomotív a vozového parku

Adresa:

TATRAVAGÓNKA, a.s.
Štefánikova 887/53
05801 Poprad
Словацька республіка

Kontaktné údaje:

Kovácsová
Štefánikova 887/53, Poprad, 05801, Словацька республіка
Tel: +421918735724

Iné možnosti práce