Kuchár

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Topoľčany
Topoľčany

Pozícia / odvetvie

Kuchár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pripravovanie všetkých ponúkaných jedál (hlavné jedlá, polievky, šaláty, diéty, dressingy, oblohy). Zodpovednosť za kvalitu všetkých pripravovaných pokrmov. Zodpovednosť za dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál. Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku. Rozdeľovanie pripravených pokrmov na samostatné porcie podľa stanoveného počtu z oddelení

Ponúkaný plat

739 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Atraktívne pracovné prostredie. Podpora vzdelávania a rozvoja zamestnancov Spolupatričnosť zamestnancov a dobré medziľudské vzťahy na pracovisku Rôzne druhy nepeňažných benefitov a tímbildingových aktivít

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno