Lekár špecialista- Traumatológ- Nemocnica Topoľčany

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Topoľčany
Topoľčany

Pozícia / odvetvie

Lekár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

* poskytovanie zdravotnej starostlivosti v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie – špecializácie v odbore úrazová chirurgia. * samostatne vykonávanie preventívnej, diagnostickej a liečebnej činnosti

Ponúkaný plat

2511 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- plný úväzok
- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféru nemocnice
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate uvedené kvalifikačné predpoklady, prosím zašlite nám svoj štrukturovaný životopis. Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno