Vaša práca
je naším poslaním.

PRACUJ V TRNAVE AKO OPERÁTOR PLAT až 1155€! Zabezpečené ubytovanie, doprava a ďalšie výhody!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- hľadáme operátorov výroby do úspešnej automobilky v Trnave obsadzujeme pozície na prevádzke montáž - nástupy máme každý týždeň práca je v trojzmennom režime - obsluha montážnych liniek práca v takte montáž a skladanie mechanických a elektrických častí vozidla  svetlá, prevodovka, kolesá)

Upresnenie platových podmienok

850€ + nočný príplatok (60€ až 120€) + individuálna výkonnostná prémia ( až do výšky 185€) = 1155€

Benefity a ďalšie výhody

-  individuálna prémia až dovýšky 185€ -  ubytovanie prvý mesiac ZADARMO od druheho mesiaca  (80€/mesiac) -  13. plat vyplácaný raz ročne -  pravidelné zálohy  - zabezpečená teplá strava v jedálni alebo možnosť objednania si na prevdzku,a pitný režim - možnosť kariérneho rastu  - doprava zabezpečená (Senica, Šala, Galanta, Hlohovec, Biely kostol) - príplatky za nadčasy - náborový príspevok za odporučenie nového zamestnanca

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte a zašlite nám svoj životopis, alebo nás kontaktuje na tel.č.: 0948079864

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- skúsenosť s prácou vo výrobe a v takte -  výhodou no nie však podmienou -  ochota pracovať v trojzmennom režime -  samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, záujem o trvalé zamestnanie, manuálna zručnosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie