custom-banner

Práca pri CNC. Mzda až do 1100 €. Ubytovanie a doprava zabezpečené.

21.04.2021 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: Banská Bystrica, Košice, Trnava; Nitra, Prievidza, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Zvolen
Pozícia / odvetvie: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 739 € + výkonnostný bonus do výšky 10% + zákonné príplatky + stravné lístky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Manipulačné práce pri obsluhe CNC Fréz
- Pravidelné meranie a kontrola komponentov
- Práca s posuvným meradlom(šublerou)
- Rešpektovanie pracovných a meracích predpisov
- Zodpovednosť za poriadok okolo svojho pracoviska
- Práca na 4 zmeny (7,5h)

Benefity a ďalšie výhody:

- Príspevok na dopravu
- Zabezpečená doprava zo Žiaru nad Hronom
- Stravné lístky(3,83€)
- Príplatok za poobednú i nočnú zmenu
- Možnosť záloh
- Ubytovanie zdarma

Ak Vás táto ponuka nezaujala, môžete ma kontaktovať na 0948 925 330 alebo mailom na email. Vieme Vás zamestnať v rámci celého Slovenska.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- Matematická gramotnosť
- Manuálna zručnosť
- Prax pri CNC výhodou
- Dobrý zdravotný stav

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Daniel Gazdačko
Tel: 421948925330