custom-banner

Pracovník obsluhy strojov a zariadení v Žarnovici, okamžitý nástup ! Ubytovanie a doprava je zabezpečená

21.04.2021 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: Košice, Okres Krupina, Okres Prievidza, Topoľčany, Okres Trenčín, Trnava, Okres Žarnovica, Okres Žiar nad Hronom, Zlaté Moravce, Okres Zvolen; Handlová, Krupina, Nitra, Prievidza, Trenčín, Žarnovica, Žiar nad Hronom
Pozícia / odvetvie: Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba; Frézár, sústružník, Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník, Strojník
Ponúkaný plat (základná mzda): od 739€ do 950€ + rôzne príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplňou práce je jednoduchá obsluha obrábacích strojov najmä CNC fréz alebo sústruhov, kontrolné meranie určených rozmerov opracovaných výrobkov podľa výrobnej dokumentácie, zapisovanie nameraných hodnôt, kontrola opracovaných dielov a vykonávanie súvisiacich pracovných činností.

Benefity a ďalšie výhody:

- Základná mzda 739€- Príspevok na dopravu až do výšky 100€ mesačne, v závislosti od vzdialenosti- Ubytovanie ZADARMO pár minút od firmy- Stravovacie karty – 3,83€ za odpracovaný deň- Práca v príjemnom kolektíve a v modernom pracovnom prostredí- Možnosť čerpania týždenných záloh

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- Matematická gramotnosť- Manuálna zručnosť- Ochota vycestovať za prácou- Prax na podobnej pozícií výhodou- Výborný zdravotný stav- Spoľahlivosť- Dôslednosť- Zmysel pre detail

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Dušan Halász
Tel: +421948795640