Vaša práca
je naším poslaním.

Pracovník obsluhy strojov a zariadení v Žarnovici, okamžitý nástup ! Ubytovanie a doprava je zabezpečená

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplňou práce je jednoduchá obsluha obrábacích strojov najmä CNC fréz alebo sústruhov, kontrolné meranie určených rozmerov opracovaných výrobkov podľa výrobnej dokumentácie, zapisovanie nameraných hodnôt, kontrola opracovaných dielov a vykonávanie súvisiacich pracovných činností.

Upresnenie platových podmienok

od 739€ do 950€ + rôzne príplatky

Benefity a ďalšie výhody

- Základná mzda 739€- Príspevok na dopravu až do výšky 100€ mesačne, v závislosti od vzdialenosti- Ubytovanie ZADARMO pár minút od firmy- Stravovacie karty – 3,83€ za odpracovaný deň- Práca v príjemnom kolektíve a v modernom pracovnom prostredí- Možnosť čerpania týždenných záloh

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- Matematická gramotnosť- Manuálna zručnosť- Ochota vycestovať za prácou- Prax na podobnej pozícií výhodou- Výborný zdravotný stav- Spoľahlivosť- Dôslednosť- Zmysel pre detail

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie