#TsmeMy

    Technik zriaďovania telekomunikačných služieb a sietí - vhodné aj pre absolventa

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Hľadáme kolegov, ktorí budú zriaďovať a inštalovať našim zákazníkom služby, siete a zariadenia a zabezpečovať ich funkčnosť. Ide hlavne o produkty zamerané na internetové pripojenie a sledovanie TV.

    Čo budete u nás robiť?

    *Zriaďovať, inštalovať, odovzdávať, prevádzkovať a rušiť telekomunikačné služby, siete a zariadenia.
    *Udržovať, konfigurovať, migrovať a vykonávať technologické zmeny na telekomunikačných službách, sieťach a zariadeniach.
    *Pripravovať návrhy na opravy, optimalizácie a rekonštrukcie telekomunikačných sietí a zariadení.
    *Odstraňovať poruchy na telekomunikačných službách, sieťach a zariadeniach.
    *Vykonávať meracie a diagnostické práce na telekomunikačných službách, sieťach a zariadeniach.
    *Zodpovedať za stav skladových zásob vrátane naskladnenia a vyskladnenia.
    *Aktualizovať a udržiavať technickú dokumentáciu.
    *Riešiť reklamácie, sťažností a podnety zákazníkov.
    *Predávať produkty a služby.

    Ponúkaný plat

    1050 - 1050 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    základná mzda zahŕňa aj variabilnú zložku mzdy 23%

    Benefity a ďalšie výhody

    Čo ponúkame?

    *Mobil podľa vášho výberu – iPhone, Samsung, značka je len na vás
    *Neobmedzený paušál na pracovné účely
    *Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
    *4 dni voľna navyše (sick day)
    *Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
    *Možnosť osobného a kariérneho rozvoja
    *Prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania, vlastné vzdelávacie centrum
    *Široká ponuka benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
    *Zľavy na produkty a služby našich partnerov
    *Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
    *Kompenzácia pri práceneschopnosti

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Informácie pre uchádzača

    Ochota cestovať

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Všeobecne požadované znalosti

    Hľadáme kolegu, ktorý má:

    Vzdelanie v odbore elektro alebo telekomunikácie
    Paragraf 21, 22 pre samostatnú prácu s el. zariadeniami do 1000V
    Vodičský preukaz skup. B
    Základy AJ
    Nebojí sa komunikovať so zákazníkom

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupina: B

    skupina: B

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!