Pracuj v mäsopriemysle v Topolčanoch Plat do 1100 eur + zľavy na produkty a výrobky+ 220 eur nástupný bonus!!

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

náplň práce:
spracovateľ mäsa a kostí, práca spočívajúca v manipulácii s mäsom

a jeho ďalšou úpravou, ukladaním do obalového materiálu a ďalšie činnosti týkajúce sa manipulácie s mäsom.
minimálne úplné stredné odborné s maturitou v potravinárskom odbore, alebo

úplné stredné odborné s maturitou, základné s osvedčením na vykonávanie epidemiologicky závažnej činnosti

Benefity a ďalšie výhody:

zamestnávateľ poskytuje stravu v oboch zmenách za 0,50€ / jedlo, možnosť výberu zo 4 jedál.;
zľavy na produkty a výrobky.

zamestnávateľ poskytuje pracovné oblečenie a obuv a iné OOPP podľa interných predpisov.
Benefity: dovolenková a vianočná odena, dochádzkový bonus 36,- € 1x za štvrťrok, každý druhý mesiac má

zamestnanec nárok na kartón mrazeného mäsa, pedikúra, masáže, pracovné voľno nad rámec Zákonníka práce,

finančné bonusy za odpracované roky a pri jubileách, dovolenka nad rámec Zákonníka práce za odpracované roky.

Informácie pre uchádzača:

Pracovné podmienky: 2-zmenná prevádzka, spravidla od 6,00 do 14,00 hod. a od 14,00 do 22,00 hod., možnosť práce nadčas;

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity