Wake Soul Piešťany - Ratnovská zátoka

20.04.2021 Džemil Šefkii - Charlie, s. r. o.
Miesto práce: Okres Piešťany; Piešťany
Pozícia / odvetvie: Asistent, Hosteska, Pomocná sila v kuchyni, Prevádzkar, Recepčná, Upratovačka
Ponúkaný plat (základná mzda): 500 - 850 EUR
Termín nástupu do práce: od 26.4.2021
Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok
Počet voľných miest: 15

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Wake Soul Piešťany hľadá šikovných ľudí na letnú brigádu pri vode.
Voľné miesta na pozíciách plavčík, pomocná sila v kuchyni, recepčná, prevádzkar, upratovačka, asistent predaja.

Pomocná sila v kuchyni:
Umývanie riadov, obsluha umývačky riadu.
Vykonávanie pomocných prác v stravovacom zariadení.

Prevádzkar:
Poskytovanie informácií návštevám a ich navigovanie v rámci objektu
Požičiavanie kľúčov od uzamykateľných miestností k tomu oprávneným osobám.

Upratovačka:
Zodpovednosť za pravidelné upratovanie izieb, verejných a ostatných používaných priestorov v ubytovacom zariadení.
Vykonávanie dohodnutých upratovacích činností (vysávanie, vynášanie odpadkov, umývanie okien a toaliet).

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: študent – stredná škola
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre osoby so ZP: Áno
Vhodné pre mladistvého: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Cafe Casa Mia, spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, zaoberajúca sa kaviarenskou činnosťou, výrobou a predajom zmrzliny.

Oblasť pôsobenia:

Výroba chleba, výroba čerstvého pečiva a koláčov

Adresa:

Džemil Šefkii - Charlie, s. r. o.
Štefánikova 48
Nitra
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Martina Velčická
Štefánikova 48, Nitra, 94901, Slovenská republika
Tel: 0918637839