custom-banner

Výrobný pracovník na CNC frézach s platom až 1100€!

03.04.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Okres Banská Štiavnica; Nitra, Nová Baňa, Prievidza, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Zvolen
Pozícia / odvetvie: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 850 EUR
739 € základný plat + príplatky za nočnú a poobednú zmenu + príplatky za nadčasy + výkonnostný bonus do výšky 10% + stravné lístky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Ručné, manipulačné práce pri obsluhe hlavne CNC Fréz (vkladanie a vykladanie dielcov)
- Kontrolné merania vyrobených opracovaných dielov
- Vizuálna kontrola opracovaných dielov
- Práca s posuvným meradlom (šublerou)
- Práca s technickou dokumentáciou
- Pravidelné zápisy do kontrolných hárkov
- Spolu s nastavovačmi zabezpečenie plynulého chodu výroby
- Zodpovedá a zabezpečuje poriadok okolo svojho pracoviska

Benefity a ďalšie výhody:

- Základná mzda 739€ + variabilná zložka
- Príspevok na dopravu až do výšky 100 € mesačne v závislosti od vzdialenosti
- Bezplatná autobusová linka Žiar nad Hronom Žarnovica a späť
- Stravovacie karty (3,83€ za každý odpracovaný deň)
- Práca v príjemnom kolektíve a v modernom pracovnom prostredí
- Príplatok za poobednú i nočnú zmenu
- Možnosť profesijného rastu
- Možnosť čerpať zálohy každý týždeň
- V prípade potreby pre zamestnancov zo vzdialených regiónov pekné ubytovanie zdarma

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite nám prosím svoj životopis na email: email alebo nás kontaktujte na tel. č.: +421948 941 805.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- Matematická gramotnosť
- Manuálna zručnosť
- Ochota vycestovať za prácou
- Prax na podobnej pozícií veľkou výhodou
- Výborný zdravotný stav
- Zmysel pre detail