Rozširujeme náš tím .Pracuj iba 4 dni v týždni ako vodič vlečného vozíka/vláčik. Ponúkame 13. plat a mesačné prémie. Ubytovanie a doprava zabezpečená.

10.06.2021 GETBID, s. r. o.
Miesto práce: Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj; Okres Spišská Nová Ves; Nitra
Pozícia / odvetvie: Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 870 - 1024 EUR
Termín nástupu do práce: od 7.4.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca sa vykonáva v logistických a skladových priestoroch
-Výber položiek podľa objednávky zákazníka
- uloženie položiek do pracovnej/montážnej oblasti,
- čítanie zákazníckych objednávok, pracovných objednávok, dopravných objednávok alebo dokumentov, ktoré určujú, čo má byť prevezené, vyzdvihnuté, distribuované a/alebo dopravené,
- preprava materiálu pripraveného na vozíkoch zo skladu k výrobným linkám,
- zásobovanie výrobnej linky komponentmi,
- odpájanie a pripájanie vozíkov do a z vlečného vozíka/ťahača,
- dodržiavanie pracovných postupov a smerníc
- udržiavanie poriadku na pracovisku

Benefity a ďalšie výhody:

- stabilné zamestnanie a príjem
- možné zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe
- bonus do 15%
- 13. plat
- zdarma zabezpečená autobusová doprava
- finančný príspevok na dopravu
- stravné
- zabezpečené ubytovanie prvé dva mesiace hradené

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

GETBID, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a outsoucingu. Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adresa:

GETBID, s. r. o.
Národná 7
Žilina
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Jana Hurtoňová
Národná 7, Žilina, 010 01, Slovenská republika
Tel: 0918816951