custom-banner

Obsluha strojov v Žarnovici s platom až 1000€

01.04.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Banská Štiavnica, Lučenec, Nová Baňa, Veľký Krtíš, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Zvolen
Pozícia / odvetvie: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 739 základný plat + príplatky za nočnú a poobednú zmenu + príplatky za nadčasy + výkonnostný bonus do výšky 10% + stravné lístky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Jednoduché ručné, manipulačné práce pri obsluhe hlavne CNC Fréz ( vkladanie a vykladanie dielcov) - Kontrolné merania vyrobených opracovaných dielov - Vizuálna kontrola opracovaných dielov - Práca s posuvným meradlom (šublerou) - Práca s technickou dokumentáciou- Pravidelné zápisy do kontrolných hárkov - Spolu s nastavovačmi zabezpečenie plynulého chodu výroby - Zodpovedá a zabezpečuje poriadok okolo svojho pracoviska

Benefity a ďalšie výhody:

- Základná mzda 739€ - Príspevok na dopravu až do výšky 100 € mesačne v závislosti od vzdialenosti - Bezplatná autobusová linka Žiar nad Hronom - Žarnovica a späť - Stravovacie karty - Práca v príjemnom kolektíve a v modernom pracovnom prostredí - Príplatok za poobednú i nočnú zmenu - Možnosť čerpať zálohy každý týždeň - V prípade potreby pre zamestnancov zo vzdialených regiónov pekné ubytovanie zdarma (nepeňažný príjem).

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- flexibilita - chuť pracovať - spoľahlivosť - manuálna zručnosť - výrobný zdravotný stav