custom-banner

Montážnik svetlometov s nástupom okamžite a platom až 950! Zabezpečená doprava aj ubytovanie!

01.04.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Bánovce nad Bebravou, Partizánske, Topoľčany; Nové Mesto nad Váhom, Piešťany
Pozícia / odvetvie: Administratíva, Výroba; Administratívny pracovník, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): základná mzda 700€ + Variabilná zložka mzdy 13% + príplatok za nočnú zmenu a víkend
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce:
»montáž automobilových svetlometov z jednotlivých dielov  »obsluha výrobných zariadení a montážnych liniek
»vizuálna kontrola a balenie hotových výrobkov
»práca v stoji
» práca na 3 zmeny

Benefity a ďalšie výhody:

»stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami
»príjemné pracovné prostredie
»príplatok za nočnú zmenu, za sobotu a za nedeľu podľa zákonníka práce
»13% variabilná odmena
»príspevok na dopravu alebo využitie našej autobusovej dopravy z 9 smerov
»poskytnutie ubytovania
»stravovanie priamo v podnikovej jedálni, kde máme na výber menu zo 4 jedál za sumu 0,69 EUR a taktiež aj bezlepkové jedlo
»možnosť zálohy už po odpracovaní jedného týždňa

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

» chuť pracovať
» ​​flexibilita
» manuálna zručnosť
» dobrý zdravotný stav