custom-banner

Skladník v Topoľčanoch s ubytovaním ZDARMA!

01.04.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Bánovce nad Bebravou, Okres Galanta, Okres Hlohovec, Košice, Okres Košice-okolie, Okres Krupina, Okres Lučenec, Okres Nitra, Okres Nové Mesto nad Váhom, Okres Nové Zámky, Partizánske, Okres Poprad, Ružomberok, Topoľčany, Okres Trenčín, Okres Veľký Krtíš, Zlaté Moravce; Dunajská Streda, Hlohovec, Lučenec, Nitra, Nové Mesto nad Váhom, Nové Zámky, Poprad, Trenčín, Vrútky
Pozícia / odvetvie: Špedícia, doprava a logistika, Výroba; Logistik, Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník, Skladník, Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 780€ brutto, po odpracovaných šiestich mesiacov je tam navýšenie na 830€ brutto + 13% variabilný bonus + zákonné príplatky od začiatku
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Montáž automobilových svetlometov z jednotlivých dielov- Obsluha výrobných zariadení a montážnych liniek- Vizuálna kontrola a balenie hotových výrobkov- Práca na 3 zmeny. Práca v stoji.- Fyzické preberanie materiálu - Uskladňovanie materiálu - Obsluha VZV a manipulačnej techniky - Príjem materiálu a výdaj materiálu do výroby - Expedícia hotových výrobkov

Benefity a ďalšie výhody:

Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami- Príjemné pracovné prostredie- Príplatok za sobotu a za nedeľu podľa zákonníka práce- 13. plat každoročne a 14.plat (vernostný bonus) po odpracovaní 5 rokov- 13% variabilná odmena- Príspevok na dopravu alebo využitie našej autobusovej dopravy z 9 smerov- Stravovanie priamo v podnikovej jedálni, kde máme na výber menu zo 4 jedál za sumu 0,69 EUR-možnosť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- Flexibilita - Zodpovedný prístup k práci- Skúsenosť s prácou VZV + prax- Manuálna zručnosť - Dobrý zdravotný stav - Ochota pracovať v noci