custom-banner

Výrobný pracovník v Topoľčanoch s ubytovaním ZDARMA!

01.04.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Bánovce nad Bebravou, Partizánske, Ružomberok, Topoľčany; Banská Štiavnica, Detva, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Martin, Nitra, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Zvolen
Pozícia / odvetvie: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): základná mzda 700€ + Variabilná zložka mzdy 13% + príplatok za nočnú zmenu a víkend podľa zákonníka práce
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce :- obsluha výrobných zariadení a montážnych liniek- vizuálna kontrola a balenie hotových výrobkov- montáž automobilových svetlometov - práca v stoji a na 3 zmeny

Benefity a ďalšie výhody:

Medzi hlavné benefity patria : - príplatok za nočnú zmenu, za sobotu a za nedeľu podľa zákonníka práce,- 13% variabilná odmena,- príspevok na dopravu alebo využitie našej autobusovej dopravy z 9 smerov,- poskytnutie ubytovania zadarmo,- stravovanie v podnikovej jedálni za sumu 0,69 Eur,- možnosť zálohy

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

Naše požiadavky:- manuálna zručnosť, - dobrý zdravotný stav, - chuť pracovať.