Asistent/ka manažéra obchodnej skupiny

18.03.2021 Lucie Okániková s. r. o.
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Nové Mesto
Račianska 62
83102

Bratislava
Pozícia / odvetvie: Administratíva, Obchod; Asistent, Finančný manažér, Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1100 EUR
Termín nástupu do práce: 3. 5. 2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

- kvartálne a ročné odmeny, 13. plat
- kvalifikácie v rámci firemných súťaží
- vzdelávací program priamo v spoločnosti hneď od nástupu na pozíciu
- zvýhodnené poistenie pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
- možnosť bezplatného parkovania v mieste pracoviska
- získanie know-how zručností od skúsených a úspešných manažérov
- účasť na konferenciách a teambuildingoch.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1100 € za mesiac

Dátum nástupu:
3. 5. 2021

Dátum pridania ponuky:
30. 3. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
1. 4. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality

Informácie o sprostredkovaní:

Termín výberového konania:15. 4. 2021Informácie pre záujemcu:Vyhradzujeme si právo pozvať na pracovný pohovor iba kandidátov, ktorí spĺňajú výberové kritériá. Vybraní kandidáti budú pozvaní na pohovor telefonicky a pohovor sa uskutoční buď formou online alebo osobne.

Náplň (druh) práce
- príprava podkladov pre obchodné oddelenie
- evidencia a kontrola údajov v reportoch od obchodných zástupcov
- aktívne podieľanie sa na chode obchodnej skupiny
- účasť na poradách a školiacich meetingoch, neskôr aj ich vedenie
- dohadovanie a vedenie obchodných stretnutí
- organizačné činnosti spojené s plánovaním time-managmentu obchodnej skupiny
- rozdeľovanie harmonogramu pre zamestnancov
- spolupráca a podpora každodenného chodu obchodnej skupiny

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 9:00
do 17:00

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • organizovanie a plánovanie práce
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • cieľavedomosť
  • komunikatívnosť
  • spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Lucie Okániková s. r. o.
Karpatské námestie 7770/10A
83106 Bratislava-Rača
Slovensko