Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Zarob si až 1000€! (výroba autosedačiek) UBYTOVANIE + DOPRAVU zabezpečíme MY

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- montáž a komplexná kompletizácia autosedačiek
- pracuje sa s konštrukciami, ktoré sa poťahujú látkou, príp. kožou
- kontrola kvality komponentov a hotových výrobkov
- práca je na 3 zmeny - ranná, poobedná, nočná

Ponúkaný plat

765 EUR

Upresnenie platových podmienok

765€ základ, 100€ prítomnostný bonus, 130€ výkonnostný bonus + príplatky za víkendy, sviatky a nočné zmeny

Benefity a ďalšie výhody

Prijatím na pracovné miesto získate stabilné zamestnanie, pravidelný príjem, možnosť kariérneho rastu a mnoho ďalšieho.

- stabilné zamestnanie
- pravidelný príjem
- výkonnostný bonus až do výšky 130€,
- dochádzkový bonus až do výšky 100€
- práca v čistom a nehlučnom prostredí
- práca na moderných montážnych linkách a strojoch
- stabilný kolektív,
- DOPRAVA ZADARMO z Piešťan, Hlohovca, Leopoldova, Trnavy, Pezinka, Komárna,  Šala,    Galanta, Senec, Sládkovičovo a z okolitých obcí
- UBYTOVANIE ZADARMO
- možnosť čerpania zálohových platieb
- pomoc pri riešení exekúcií
- pomoc pri riešení úradných záležitostí s ÚPSVaR

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Všetkých uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

Základnými požiadavkami pre prijatie do zamestnania sú:

- manuálna zručnosť
- prax vo výrobe (veľkou výhodou v automotive)
- precíznosť, samostatnosť
- dobrý zdravotný stav
- maximálna doba nezamestnanosti 6 mesiacov
- chuť pracovať
- ochota pracovať podľa stanovených postupov a pokynov nadriadeného

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie