Personalistka, mzdová a finančná účtovníčka

14.08.2021 PUĽS
Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Prešov
Prešov
Námestie legionárov 6
08161

Okres Prešov
Pozícia / odvetvie: Ekonomika, financie, účtovníctvo, Ľudské zdroje a personalistika; Personalista, Účtovník
Ponúkaný plat (základná mzda): Zamestnávateľ neuviedol
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Dátum nástupu:
1. 10. 2021

Dátum pridania ponuky:
31. 3. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
9. 8. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Kultúra, umenie, TV a vydavateľstvo

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Na pracovný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady a iné kritéria a požiadavky súvisiace s obsadzovaným pracovným miestom. O termíne a mieste výberového konania budú uchádzači informovaní mailom alebo telefonicky.

Náplň (druh) práce
- Samostatná odborná práca na úseku personálnej práce,
- Zabezpečenie personálnej politiky v priamom prepojení na problematiku
odmeňovania,
- Samostatné zabezpečovanie a spracúvanie náročnej mzdovej agendy,
- Samostatná odborná práca na vymedzenom úseku ekonomiky práce
vykonávanie účtovníckych prác vo finančnej učtárni výkon základnej
finančnej kontroly.

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

- znalosť práce s PC /Excel, Word,.../ na úrovni pokročilý,
- komplexné zabezpečovanie personálnych, mzdových a účtovníckych
agend,
- znalosť softwaru iSpin a MAGMA vítaná,
- schopnosť pracovať samostatne, precízne, spoľahlivo, ochota učiť sa nové
veci,
- komunikatívnosť, flexibilita, odolnosť voči stresu,
- spracovávanie štatistík podľa požiadaviek a potrieb inštitúcie,
- komunikácia s úradmi, poisťovňami.
- zodpovednosť, dôslednosť, vysoké pracovné nasadenie,
- znalosť legislatívnych predpisov v oblasti personalistiky, miezd a
podvojného účtovníctva,
- znalosť účtovníctva príspevkových organizácií vítaná,
- prax vo verejnej správe výhodou.

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

PUĽS
08161 Prešov
Slovensko
Tel: +421917982131