Rádiologický technik - Nemocnica Rožňava

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Rožňava; Rožňava
Rožňava

Pozícia / odvetvie

Radiologický asistent

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

* vykonávať diagnostické a terapeutické výkony v rádiodiagnostike na základe požiadavky špecialistu na úseku počítačovej tomografie, rádiologickej skiagrafie, * zabezpečovať administratívne činnosti súvisiace s realizáciou vyšetrení, * merať a sledovať fyziologické funkcie počas vyšetrenia podľa potreby, * podľa ordinácie lekára pripravovať kontrastné látky a ordinované lieky všetkými dostupnými formami, * spolupracovať s lekárom pri diagnostických a liečebných invazívnych i neinvazívnych metódach, * zabezpečovať dodržiavanie postupov radiačnej hygieny pri práci.

Ponúkaný plat

970 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- plný úväzok alebo typ a výšku úväzku prispôsobený Vašim potrebám
- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféru nemocnice
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno