Mzdový účtovník - HQ Košice

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Košice
Košice

Pozícia / odvetvie

Mzdový účtovník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

* komplexné spracovanie personálnej agendy (vznik, priebeh, zmeny, skončenia pracovného pomeru zamestnancov) v systéme Vema * komplexné spracovanie miezd pre cca 500 – 600 zamestnancov v zdravotníctve v systéme Vema * prípravu štatistík súvisiacich so mzdami a zdravotníckymi zamestnancami * komunikáciu so ZP, SP a ďalšími štátnymi inštitúciami * spracovanie ročného zúčtovania dane z príjmov * spoluprácu pri vytváraní interných smerníc * podporu pri spracovaní dochádzky

Ponúkaný plat

1000 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- plný úväzok alebo typ a výšku úväzku prispôsobený Vašim potrebám
- podpora Vašej kvalifikácie/rastu
- motivujúce a spravodlivé mzdové ohodnotenie
- perspektívne a stabilné zamestnanie vo Vašom regióne
- spolupatričnosť zamestnancov a dobré medziľudské vzťahy

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie