Mzdový účtovník - HQ Košice

ProCare, a.s.23.04.2021

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Košice
Košice

Pozícia / odvetvie

Mzdový účtovník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

* komplexné spracovanie personálnej agendy (vznik, priebeh, zmeny, skončenia pracovného pomeru zamestnancov) v systéme Vema * komplexné spracovanie miezd pre cca 500 – 600 zamestnancov v zdravotníctve v systéme Vema * prípravu štatistík súvisiacich so mzdami a zdravotníckymi zamestnancami * komunikáciu so ZP, SP a ďalšími štátnymi inštitúciami * spracovanie ročného zúčtovania dane z príjmov * spoluprácu pri vytváraní interných smerníc * podporu pri spracovaní dochádzky

Ponúkaný plat

1000 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- plný úväzok alebo typ a výšku úväzku prispôsobený Vašim potrebám
- podpora Vašej kvalifikácie/rastu
- motivujúce a spravodlivé mzdové ohodnotenie
- perspektívne a stabilné zamestnanie vo Vašom regióne
- spolupatričnosť zamestnancov a dobré medziľudské vzťahy

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

Sme integrovaným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti novej generácie.
Naším poslaním je, aby ľudia na Slovensku mali prístup k zdravotnej starostlivosti novej generácie. Vytvárame sieť nemocníc a polikliník, kde je pacient v centre našej pozornosti. Liečiť a pomáhať si vyžaduje veľkých ľudí, s ktorými spoločne budujeme lepšie zdravotníctvo na Slovensku. Pridajte sa k nám.

investujeme, inovujeme a zavádzame nové procesy
k pacientom pristupujeme zodpovedne a s rešpektom
neustále zvyšujeme bezpečnosť a kvalitu poskytovanej zdravotnej starostlivosti
staráme sa o odborný rozvoj našich zamestnancov

PONÚKAME:

stabilnú prácu v moderných nemocniciach a poliklinikách
skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Adresa

ProCare, a.s.
Einsteinova 23-25
Bratislava 5
Slovenská republika

Kontaktné údaje

Tothová Miroslava
Tel: +421 907 716 997