custom-banner

Baví ťa elektrotechnika? Zamestnáme s nástupom ihneď - pracovníka SMT dosiek plošných spojov vo výrobe TV, 12 hod zmeny, mzda 5,93 eur/hod, - NITRA

12.06.2021 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Miesto práce: Nitra, Priemyslený park 5
Okres Nitra; Nitra
Pozícia / odvetvie: Výroba; Montážnik, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,93 EUR/hod.
Priemerná mzda 1200,-€ brutto
5,93,-€ /hod
+ dochádzková prémia vo výške 110€
+ výkonnostný bonus do výšky 55€
+ príplatky podľa Zákonníka práce
príplatky za (nepretržitú prevádzku, sobota, nedeľa)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- obsluha osádzacieho stroja na osádzanie súčiastok plošných spojov do výrobnej linky
- obsluha automatických strojov a PC (počítača)
- príprava a výmena súčiastok do osádzacích strojov, dokladanie dosiek do linky
- príprava cínovej pasty a dokladanie určeného množstva do stroja podľa potreby

12 hod zmeny- nepretržitá prevádzka (denná 6:00-18:00, deň voľno, nočná 18:00-6:00)

Benefity a ďalšie výhody:

Práca na trvalý pracovný pomer na pracovnú zmluvu
možnosť záloh už po prvom týždni
stravné lístky 3,83 eur
intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
každodenná starostlivosť koordinátora
bezúročné mikropôžičky
bezplatná právna poradňa

Viac informácií:
Mgr Alena Galčíková
+421 915 663 240 alebo bezplatná infolinka 0800 500 202
príp. mail email

Každý uchádzač musí absolvovať vstupné matematicko - logické testy.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

dobrý fyzický stav
základné znalosti práce na PC
dôslednosť
ochota pracovať na zmeny

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné poskytovanie ľudských zdrojov

Adresa:

EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
Bratislava
Slovenská republika
www.e-personal.eu

Kontaktné údaje:

Mlynské Nivy 70, Bratislava, 82105, Slovenská republika
Tel: 421915663240