SMT operátor - obsluha linky vo výrobe LCD televízorov -Nitra, 12 hodinový režim /možnosť UBYTOVANIA/ * NÁSTUPNÝ bonus 120€/mesiac *

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- obsluha linky pre osádzanie súčiastok na dosky plošných spojov
- príprava a výmena súčiastok do osádzacích strojov, dokladanie dosiek do linky
- príprava cínovej pasty a dokladanie určeného množstva do stroja podľa potreby
- práca s modernými technológiami, obsluha automatických strojov a PC

Pracuje sa na 12 hodinové zmeny v 4-zmennej prevádzke.

Ponúkaný plat

1002 EUR

Upresnenie platových podmienok

Celková brutto mzda 1267,80€ - základ 1002,-€ / 6,14-€ /hodina / + dochádzková prémia vo výške 125€ + výkonnostný bonus do výšky 55€ = 1182,-€

Príplatky za nepretržitú prácu do výšky 230€. Celková hrubá mesačná mzda vrátane príplatkov až do výšky 1532€

Nástupný bonus 120€/mesiac po dobu 3 mesiacov - pre novonastúpených zamestnancov – tento bonus bude vyplatený v novembrovej mzde kumulatívne za 3 mesiace.

Benefity a ďalšie výhody

- pracovná zmluva (plný úväzok)
- stravovanie v závode
- možnosť záloh 50,- E po odpracovaní 5 dní
- ubytovanie 1,50 € / noc
- intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
- bezplatné právne poradenstvo
- bezúročné mikropôžičky
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora

Viac ponúk na:
Informácie a bezplatná registrácia na:
kontakt: +421 917 839 697 / 0800 500 520

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

• schopnosť vykonávať úlohy podľa inštrukcií
• zameranie na kvalitu odvedenej práce
• dobrý zdravotný stav
• testy – jednoduché matematické, logické úlohy,
• testy zručnosti - šróbovanie, pripájanie konektorov, priraďovanie kódov/

• základy PC
• technické myslenie
• dobrý zrak (vyšetruje sa: zrak do diaľky, do blízka, periférne videnie a farbocit)
• zodpovedný prístup k práci

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie