custom-banner

SMT operátor - obsluha automat. stroja vo výrobe televízorov -Nitra, 12 hodinový režim, /UBYTOVANIE/ mzda až do 1468,- Brutto

11.10.2021 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.

Miesto práce: Slovenská republika; Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj; Nitra
Pozícia / odvetvie: Elektrotechnika a energetika, Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 967 - 1468 EUR
SMT op. 1: základ 803,-€ / 4,92,-€ /hodina / + dochádzková prémia vo výške 110€ + výkonnostný bonus do výšky 55€ + príplatky podľa Zákonníka práce.. + príplatky za nepretržitú prácu do 336 €
Priemerná brutto mzda 968 - 1300,-€

SMT op. 3: základ 967,-€ / 5,93,-€ /hodina / + dochádzková prémia vo výške 110€ + výkonnostný bonus do výšky 55€ + príplatky podľa Zákonníka práce.. + príplatky za nepretržitú prácu do 336 €
Priemerná brutto mzda 1132 - 1468,-€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- obsluha osádzacieho stroja / linky na osádzanie súčiastok plošných spojov do výrobnej linky,
- obsluha automatických strojov a PC (počítača)
- príprava a výmena súčiastok do osádzacích strojov, dokladanie dosiek do linky
- príprava cínovej pasty a dokladanie určeného množstva do stroja podľa potreby

Práca v 12 hodinovom nepretržitom režime (denná 6:00-18:00, nočná 18:00-6:00, 2dni voľno)

Benefity a ďalšie výhody:

- pracovná zmluva (plný úväzok)
- stravovanie v závode
- možnosť záloh 50,- E po odpracovaní 5 dní
- ubytovanie 1,20 € / noc
- intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
- bezplatné právne poradenstvo
- bezúročné mikropôžičky
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora

Viac ponúk na:
Informácie a bezplatná registrácia na:
kontakt: +421 917 839 697 / 0800 500 520

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

• schopnosť vykonávať úlohy podľa inštrukcií
• zameranie na kvalitu odvedenej práce
• dobrý zdravotný stav
• testy – jednoduché matematické, logické úlohy,
• testy zručnosti - šróbovanie, pripájanie konektorov, priraďovanie kódov/