Control Room Operátor - Na Oddelení Ochrany Závodu /SBS/

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitra
Nitra /závod JLR/

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

dohliadať na bezpečnosť v celom areáli závodu, monitoruje kamery, EPS, je na pohotovostnej linke.

Ponúkaný plat

983 EUR

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- stredná škola
- Preukaz odbornej spôsovilosti /v zmysle Zákona NR SR č. 473/2005 Z. z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti v znení neskorších noviel/

Prax:
- Práca v bezpečnostnej službe min 2 roky
- Práca s rádiostanicou a cctv,
- Práca s PC /outlook, excel, word, Power point/ - používateľ – vedenie dokumentácie

Schopnosti:
- vedieť sa rýchlo a správne rozhodovať na základe získaných prvotných informácií o bezpečnostnom stave resp. vzniknutej situácii a analyzovať vzniknuté riziko
- riadiť a organizovať jednotlivé záchranné zložky podľa vypracovaného manuálu SPL, vyrozumievanie manažérov spoločnosti v prípadoch narušenia bezpečnostného stavu závodu, resp. príchodu záchranných alebo bezpečnostných zložiek do areálu JLR
- dobré komunikačné a organizačné schopnosti v nadväznosti na komunikáciu s externými záchrannými zložkami
- zvládať stresové situácie
- pracovať samostatne
- práca s rádiostanicou
- pracovať v 12 hod. pracovných zmenách /režim 2x denná, 2x nočná, 4x voľno/
- AJ základy

Výhodou: skúsenosti s prácou so systémami EPS /požiarnými systémami DRAGS, C4 a pod./, - práca na Emergency linke

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie