Voľné pozície - Balič/manipulant, Vodič VZV *Nitra*

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Nitra; Nitra
Nitra
* ideálne pre ľudí z okolia - DOPRAVA INDIVIDUÁLNA*

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- manipulačné práce s vylisovanými dielmi
- u vodičov vzv - platné osvedčenie na vedenie VZV
- skúsenosti s vedením VZV
- skúsenosti s manipuláciou s bremien
- práca pri zásobovaní výrobnej linky materiálom

3 - zmenný režim

Ponúkaný plat

850 - 1050 EUR

Upresnenie platových podmienok

Balič - základná mzda 900€ / mesiac brutto + mesačný bonus až do výšky 13% + ďalšie príplatky podľa Zákonníka práce

Vodič VZV - základná mzda 1050 € / mesiac brutto + mesačný bonus až do výšky 13% + ďalšie príplatky podľa Zákonníka práce

Benefity a ďalšie výhody

- pracovná zmluva
- možnosť záloh
- doprava individuálna - príspevok na dopravu 0,07€/ KM
- stravné
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené

Informácie a bezplatná registrácia na: +421 917 839 697 / 0800 500 520

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Pracovný pohovor pozostáva z osobného rozhovoru s personalistom zo spoločnosti / pracovné skúsenosti, pracovné pozície/ a jednoduchý test / matematika a logické myslenie/. Vodiči VZV – praktické preskúšanie na VZV

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- stredoškolské bez maturity
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- manuálna zručnosť a fyzická zdatnosť
- cit pre detail
- práca svojim charakterom je skôr určená pre mužov

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie