Ibm

Microsoft Azure Data Engineer

IBM

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj; Banská Bystrica, Bratislava, Košice
Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Košický kraj

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Považuješ sa za “data enthusiast” a máš skúsenosti so službami Microsoft Azure? V tom prípade hľadáme práve Teba! Rozširujeme náš tím o skúseného Azure Data Engineera, ktorý má skúsenosti s vytváraním komplexných ETL a data warehouse riešení.
Kandidát, ktorého hľadáme, musí byť schopný počúvať koncových užívateľov a následne navrhnúť a dodať bezpečné riešenie v rámci cloud alebo on-premise prostredia.

Práca podľa preferencie v jednej z troch lokácií: Bratislava, Košice, Banská Bystrica

Čo Ťa u nás čaká?

· Návrh a vývoj dátových riešení na základe požiadaviek klienta a koncových užívateľov
· Práca s novými technológiami v rámci medzinárodného tímu s top klientami
· Neustále napredovanie v Microsoft Azure a iných industry technológiách

Čo na to potrebuješ?

· Dlhodobé skúsenosti (minimálne 3 roky) s vývojom dátových riešení pre klienta alebo koncového užívateľa
· Projektová skúsenosť a práca v Microsoft Azure
· Znalosť Python, SQL, Node.js, C#, REST a iných relevantných programovacích jazykov, frameworks a rozhraní
· Znalosť a projektová skúsenosť s komplexnými Azure data riešeniami a niektorými z nasledujúcich nástrojov:
- Azure Databricks, Azure Data Factory, Azure Synapse, Azure Analysis Services, Azure Data Lake, HDInsight, Power BI, SSIS, Event Hub, relational & non-relational DBs atd.
· Skúsenosť s inými alebo doplňujúcimi big-data riešeniami:
- napr. Kafka, Spark, Hive, Hadoop atd.

Výhodou:
· Skúsenosti s Power Platform
· Znalosť v oblasti DevSecOps a CI/CD
· Skúsenosti s rôznymi cloud a integračnými platformami (napr. AWS, Mulesoft)
· Vytváranie AI/ML riešení
· certifikácia DP-200/201
· Agile mindset – schopnosť reagovať na zmenu priorít a požiadaviek, ownership, stakeholder management a kritické myslenie
· Angličtina na komunikačnej úrovni (Nemčina navyše je výhodou)

Čo môžeš očakávať od nás?

• Plat začína od 2200 do 4000 EUR gross, v závislosti od Tvojich znalostí a skúseností
• Microsoft certifikácie
• Agile a Lean projekty
• Pravidelné prehodnocovanie platových podmienok
• Flexibilný pracovný čas a home office
• 3 dni dovolenky a 3 personal days navyše
• 100% hradená PN
• Životné poistenie a dôchodkové sporenia
• Súkromná zdravotná starostivosť
• Dlhodobý kariérny rozvoj a možnosti internej rotácie
• Viac ako 5000 e-learning aj face-to-face kurzov – interných aj externých
• Odporuč k nám priateľa - výhodný referral program na odporúčanie nových kolegov
• MultiSport karta
• Špeciálne IBM zľavy

Ponúkaný plat

2200 EUR

Upresnenie platových podmienok

v závislosti od Tvojich znalostí a skúseností

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie