Upratovacie práce / Technické čistenia

29.03.2021 C Clean Services s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Vyžaduje si cestovanie po celom Slovensku
Bratislava, Trnava
Pozícia / odvetvie: Upratovačka
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
700€ netto / mesiac
Termín nástupu do práce: od 13.4.2021
Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ponúkame pracovné miesto na polovičný úväzok, najlepšie pre chlapov z TT alebo BA, na upratovacie práce v upratovacej spoločnosti so sídlom v BA.
Ide o prácu v exteriéri aj interiéri s flexibilným pracovným časom (upratovacie práce po celom Slovensku).
Náplň práce - postavebné čistenia, umývanie výkladov, čistenie eskalátorov, tepovanie a pod..
Podmienkou je – aktívny vodič sk.B.

V prípade akýchkoľvek ďalších doplňujúcich otázok nás neváhajte kontaktovať na t.č. – 0903716884 alebo mailom – email

Informácie pre uchádzača:

Nástup - Ihneď, poprípade dohodou

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

aktívny vodič, zodpovednosť, pracovitosť, samostatnosť.