Upratovacie práce / Technické čistenia

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Ponúkame pracovné miesto, ideálne pre chlapa na TPP.
Náplň práce :
-strojové čistenie eskalátorov
-umývanie výkladov
-strojové čistenie podláh
-a iné práce v oblasti cleaningu/ upratovania

Ide o prácu v exteriéri aj interiéri s flexibilným pracovným časom (čistiace práce po celom Slovensku).

Podmienky:
- vodičský preukaz sk. B, firemné vozidlo k dispozícii
- ideálne človek z Trnavy a blízkeho okolia

Preferujeme ľudí, čo vedia samostatne pracovať. Skúsenosti v danej oblasti výhodou.

PROSÍME - nereagovať na pozíciu bez vodičského preukazu a denného jazdenia.

V prípade akýchkoľvek ďalších doplňujúcich otázok nás neváhajte kontaktovať na t.č. – 0903716884 alebo mailom – email

Benefity a ďalšie výhody:

Firemné auto,

Informácie pre uchádzača:

Nástup - Ihneď, poprípade dohodou

Všeobecne požadované znalosti:

Vodičský preukaz sk B. (firemné auto) - aktívny vodič!!
- zodpovednosť, pracovitosť, samostatnosť.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Vodičský preukaz:
    B